הסאנס טבחו בנאגטס

לאחר שהפסידו לניו אורלינס, הסאנס הגיעו מוכנים לאייברסון וחבריו והביסו אותם בתוצאה 115:137, הנאגטס של דיווס ניצחו את הספרס של פארקר לאחר הארכה 121:130

יום שלישי 08 ינואר 2008
מערכת TELESPORT
שני משחקים שוחקו הלילה בנ.ב.א, כאשר מריון ונאש היו גדולים על אנטוני ואייברסון, הסאנס הביסו את הנאגטס, במשחק שהיה כבר לפרוטוקול בסוף המחצית הראשונה.

שלשה של פארקר בשניות הסיום כפתה רק הארכה, שבסיומה דווߧא ידה של הווריירס הייתה על העליונה עם ניצחון גדול על חניכיו של פופיביץ'.

פיניקס - דנבר 115:137

78 הנקודות של פיניקס במחצית הראשונה חרצו את גורל המשחק , לאחר שהאחרונים הובילו כבר ב-19 נקודות הפרש במחצית. שון מריון רשם לעצמו שיא עונתי עם 27 נקודות והוסיף עוד 6 חסימות בדרך להצגה של פיניקס הלילה.

מרקוס בנקס התגלה כתגלית החדשה של פיניקס, ששותף ברוטציה של דאנטוני הלילה וסיים   עם שיא קריירה של 23 נקודות.פרמטר משמעותי, שתרם להצגה הליߜה של הסאנס היו 20 השלשלות של פיניקס, שהשאירו את הנאגטס הרחק מאחור.

המצטיין של הסאנס, שון מריון לקח בנוסף ל- 27 נקודות שלו, 14 כדורים חוזרים. גרנט הייל הוסיף עוד 20 נקודות באחוזיים מדהימים וכמוהו גם אמרה סטודמאייר.המתוסכל של הלילה במדי דנבר היה אייברסון, שקלע 32 נקודות, שמתוכם 17 ברבע הראשון, שלצערו לא הספיקו מול הסאנס הלוהטים הלילה.

גולדן סטייט - סאן אנטוניו 121:130

סטאפן ג'קסון קלע 12 נקודות מתוך ה-29 שלו במשחק במהלך ההארכה, לאחר שפארקר כפה אותהȦnbsp;בשלשה מדהימה בשניות הסיום. בריון דיווס הוסיף עוד 34 וחילק 14 אסיסטים בדרך לניצחון ענק על סאן אנטוניו של פופוביץ'.

דיווס קלע 12 נקודות ברבע האחרון, במשחק המעבר, שנתנו לווריירס יתרון של 6 נקודות 47 שניות לסיום. אך הספרס לא נשברו והחזיӨו בריצה משלהם, שכללה שלשה של פארקר 6 שניות לסיום, שלשה שכפתה את הארכה במשחק.

 שני השלשות של ג'קסון, בדקת הסיום של הארכה, שברו לחלוטין את הספרס והעניקו לווירייס את הניצחון המתוק. טים דאנקן נתן משחק ענק עם 32 נקודות ו-13 כדורים חוזרים, פארקר הוסיף עוד 31 לספרס בדרך להפסדה העשירי  העונה.

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק