6

לא חושבים על שינויים

מכבי ת"א ערכה מסע"ת לקראת מלאגה: צביקה שרף לא מתייחס לשמועות על החלפת ביינום וקאמינגס ואמר: אני מתרגש לחזור לנוקיה. מוריס: לא ידעתי שירושלים הפסידה

יום רביעי 09 ינואר 2008
שלמה חסיד

מכבי תל אביב ערכה מסיבת עיתונאים היום (רביעי) לקראת המפגש מול מלאגה בהיכל נוקיה במסגרת היורוליג. במפגש הקודם בין השתיים הצהובים הובסו ב-23 הפרש (93:70) בספרד. 

ליאור אליהו לא ישחק מול מלאגה בגלל פציעה. סגן נשיא סן אנטוניו יגיע לתל אביב ויהיה האורח של מכבי במשחק. 

צביקה שרף: מצפה לנו משחק קשה מאוד, מול קבוצה מאוד חזקה, שהביסה אותנו בסיבוב הקודם. נצטרך לתת דגש מיוחד על הריבאונד, כבר באיסטנבול ראינו שיפור̠בריבאונד ונשתדל להמשיך בזה.

על ההתרגשות לחזור כמאמן מכבי על הקווים ביד אליהו לאחר כ-10 שנים: "אני בטוח שהקהל יקבל אותי יפה. אני שמח לחזור. חשוב מאוד שנעשה ניצחון. אין דרך אחרת. וויל ביינום יהיה בסגל וישולב לפי המצב במגרש. לפי דעתי הוא יכול לעۖור לנו. נכון שהוא ביצע עבירה משמעתית חמורה ביותר, גם קאמינגס, אבל לא נירה בו.

"במכבי תל אביב עוזרים לשחקנים ולא להיפך, אין אצלנו מחשבות להחליף שחקנים, אלא רק להחזיר אותם לכושר" - סיכם שרף.

ניקולה וויצ'יץ', ערך אימון מלא ואמר לקראת המשחק: "אני מאושר לחזור, היה לי קשה מאוד בחוץ. אני מאמין שננצח את מלאגה. אעשה כל שביכולתי לתרום לכך, שמכבי אכן תנצח. כיף לעשות אימון מלא ולהיות כשיר".

טרנס מוריס: "לא ידעתי שירושלים הפסידה בקאזאן. ירושלים שייכת לעונה שעברה, אני לא מתעניין במה שהיה. המשחק מחר הוא המשחק הכי חשוב בשלב הראשון של היורוליג. מכבי חייבת לנצח. בשבוע שעבר שיחקתי 40 דקות. 

"אני יעשה כל משימה שתוטל עליי ובלבד שהקבוצה תנצח. אני יודע שיהיה 11 אלף איש̬ יהיה אנרגיות וחשמל בהיכל, אני מאמין שננצח".

קפטן מכבי תל אביב, דרק שארפ: "אנחנו מקבלים את היריבה הכי קשה, שיכלנו לקבל. שמים בצד את כל האירועים של הימים האחרונים, הכל מתגמד לטובת המשחק. כל הקהל שלנו יגיע, אנחנו צריכים אӕתו במיטבו. נבוא, נעבוד קשה, נלחם. אנחנו לא חושבים על הקבוצה בסיבוב הקודם, רק איך לנצח ואז להמשיך בדרכנו".

עומרי כספי אמר: "כיף להתאמן אצל צביקה שרף, יש לו המון ידע. התאמנתי אצלו בנבחרת בטורניר אמסטרדם. אני שמח לעבוד איתە מחר נגד מלאגה, מצפה לנו עבודה קשה ביותר. שיש משחק כזה חושבים רק עליו ולא על משהו אחר. אני מאמין שננצח, אבל זה בטח לא יבוא קל, נצטרך להתעלות ונצטרך את הקהל שלנו במיטבו".

תגובות

טלספורט בפייסבוק