ההגרלה תעשה צדק

מאמן נבחרת לטביה, אלכסנדר סטרקובס, נותן לנבחרת יוון אוליטמטום של 24 שעות להגיע להסכמה על השיבוץ, אחרת פיפ"א היא זו שתקבע את סדר המשחקים

יום חמישי 10 ינואר 2008
אשר גולדברג

אחרי יום של דיונים שלא הביאו לכלל הסכמה בנושא שיבוץ הנבחרות בבית הישראלי לקראת מוקדמות מונדיאל 2010, עזבה המשלחת הלטבית את ישראל וכמו שאר הנבחרות בבית תמתין להתפתחויות של הרגע האחרון, או לחילופין לשיבוץ של פיפ"א ב- 16 או ב- 17 בינואר.

"זה הכי הוגן שהשיבוץ יעשה ע"י כפתור כמו בהגרלת לוטו", טען מאמן נבחרת לטביה אלכסנדר סטרקובס, שאינו מתרגש מאי ההסכמה בכנס בהילטוߟ, "כמו לישראל, יוון ושוויץ, גם ללטביה יש סדרי עדיפויות במשחקים. רצינו להיות הוגנים ולגמור את הסיפור בפגישה בישראל, כי כך צריך להיות. אם היוונים יסכימו להתגמש זה בסדר, אחרת אין בעיה שפיפ"א תעשה זאת ואיש לא יתלונן". 

עוߓ אמר סטרקובס: "משום מה יוון, ישראל ושוויץ בטוחות שהקרב על הכרטיס הוא רק שלהן. אני מאמין שלטביה תהיה במאבק על המקום השני. אפשר לעבור את ישראל ושוויץ".

מאמן נבחרת יוון אוטו רהאגאל וראשי ההתאחדות באתונה יפגשו כדי לקבל החלטה בנושא שיבוߥ המשחקים. נשיא ההתאחדות היוונית ואסיליס גאגאטסיס ומאמנו יודעים שבמידה ולא יתפשרו, השיבוץ מבחינתם יכול להיות מסובך יותר.

גאגאטסיס נפגש אתמול במלון הילטון עם מאמן בית"ר י-ם יצחק שום. מאמן נבחרת לוקסמוברג, גיי הלרס, שוחח בלובי ארߕכות עם שלום תקוה, איתו שיחק בעבר בסטנדארד ליאז'.  

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק