7

זה רגע עצוב עבורי

מילובאן מירוסביץ', הקשר הצ'יליאני ששוחרר מבית"ר ירושלים, ערך ראיון פרידה מיוחד ל-telesport: "אני בטוח שבית"ר תיקח אליפות גם העונה"

שבת 12 ינואר 2008
אסף שקד
הוא יחסר לי מאוד אני מאוד מאושר מהתקופה הטובה שעורת עליו".

Ȋ

מה ההבדלים בין הכדורגל בצ'ילה, ארגנטינה וישראל?

"חווית הכדורגל בישראל היא משהו שלא עברתי בחיי.בארגנטינה קשה יותר לחיות ככדורגלן כי יש הרבה יותר לחץ על השחקן, בדר"כ אין כזה הבדל בין הקבוצות שלא כמו בארץ, תמיד ההבדߜים הם של נקודה או שניים. כאן הרגשתי נינוח יותר. בארגנטינה כל הזמן מנסים להגן בצורה טובה ולא להפסיד והכל לחוץ יותר, בישראל משחקים פתוח יותר, פחות טקטי ולכן פחות מלחיץ. צ'ילה היא בערך באמצע בין ישראל לארגנטינה".

על איזה שחקן מבית"ר היית ממליץ שיכול להשתלב באירופה? 

"ני חושב שהייתי ממליץ בלי להסס על גל שאני חושב שהוא שחקן נוח מאוד, אני חושב שמאמנים אוהבים שחקנים מהסוג שלו. על היכולות שיש לברק אני לא חושב שצריך להרחיב את הדיבור, הוא ילד מוכשר מאוד.גם למיכאל יש הרבה דברים טובים, במיוחד בתוך הרחבה שזה חשוב מאוד. בכלל, ישראל התקדמה מאוד ויש הרבה שחקנים שיכולים להגיע לאירופה. לפני כמה שנים בניון שיחק בחיפה ועכשיו הוא משחק באחת הקבוצות הטובות באנגליה"

איך אתה מסביר את החיבור המיוחד שۜך עם אוהדי בית"ר?

"אז שהגעתי לא חשבתי שאמצא כאן קהל כזה שהוא בעצם דומה מאוד למה שאני רגיל אליו, כמו בארגנטינה, חשבתי שיהיה כאן משהו אחר.הם משוגעים, הם תמיד צועקים, זה משהו שלשחקנים על המגרש הוא חשוב מאוד, קהל כזה הוא הסיבה ߜכך שאנחנו השחקנים משחקים כדורגל. בכל מקום בארץ ולא רק בירושלים אתה מוצא אוהדי בית"ר, הם תמיד רוצים לגעת בך ולהיות איתך, זה דבר חשוב מאוד עבור שחקן כדורגל"

מה לא תשכח מהחוויה בארץ?

"אני חושב שאת חגיגות הߐליפות אני לא אשכח בחיי. אתה לא מבין איך כל כך הרבה אנשים הגיעו לגן סאקר באותו היום לאחר שניצחנו בוינטר את הפועל ת"א בלי קהל ביציעים. זה זיכרון קטן שיישאר לי תמיד"

מילים אחרונות לאוהדי בית"ר?

"מקווה̠שנתראה בקרוב ובהצלחה כי אני בטוח שבסיום העונה תחגגו אליפות פעם נוספת. אני אהיה שמח מאוד עבור האוהדים והחברים שלי כאן"

תגובות

טלספורט בפייסבוק