7

פאר הובסה, אנדי ויוני ניצחו

אליפות אוסטרליה: שחר פאר הובסה במשחקה מול אלנה דמנטייבה בתוצאה 2-6, 0-6 והודחה מהמשך הטורניר. אנדיוני גברו מוקדם יותר הלילה בסיבוב השני על סקוט ליפסקי ודויד מרטין בתוצאה 6-7, 0-6

יום שישי 18 ינואר 2008
אבירם גולדשטיין
במילה אחת, אכזבה. 55 דקות הספיקו לאלנה דמינטייבה הרוסיה (11 בעולם) לגבור ולהביס את שחר פאר (17 בעולם) במסגרת הסיבוב השלישי של הגראנד סלאם באוסӘרליה.

דמינטייבה עלתה חדה, מפוקסת והצליחה להביך את שחר פעם אחר פעם. מוקדם מאוד במשחק הצליחה הרוסייה המצויינת לשבור את ההגשות של שחר וכל הניסיונות של פאר לחזור למשחק עלו בתוהו. אלנה המשיכה להכות בחוזקה ובחדות וניצחה את המערכה הראשונה בתוצאה 2-6̮

המערכה השניה הייתה המשך ישיר למה שראינו במערכה הראשונה. דמינטייבה שברה את ההגשות של שחר ממש בתחילת המערכה ומשם לא הסתכלה לאחור ושברה פעם נוספת בדרך לניצחון קליל וחלק של 0-6 במערכה ובמשחק כולו. אפילו אלנה לא חשבה שזה יהיה כ"כ קל הערב מול̠שחר.

שחר פאר נהנתה הערב מקהל ישראלי שהגיע למשחק לתמוך בה, שלצערו המשחק נגמר מהר מידי ולצד הלא נכון מבחינתם. הקהל היה רעשני ולעיתים חשבנו שאנחנו במשחק בליגת העל ולא בתחרות אוסטרליה הפתוחה, אפילו דמינטייבה התלוננה במהלך המשחק על הקהל הרועש.

מנגד צמד הטנסיאים הישראלים שלנו אנדי רם ויוני ארליך גברו מוקדם יותר הלילה על הצמד סקוט ליפסקי ודיויד מרטין, בתוצאה 6-7, 0-6 במסגרת משחקי הזוגות של הסיבוב השני של תחרות אוסטרליה הפתוחה.

המערכה הראשונה של המשחק היәתה צמודה כאשר כל צד שמר על ההגשות שלו ושני הצדדים הראו נחישות, רדיפה וריצה אחרי כל כדור. המערכה הסתיימה בסוף בשובר שיוויון לזכותם של אנדי ויוני אחרי שאף אחד מהצדדים, כאמור, לא הצליח לשבור את מסירות ההגשה של היריב.

המערכה השנייה הייתה&nbsɰ;כבר סיפור אחר לגמרי. המערכה נפתחה בנקודות ראשונות לאנדיוני ומיד לאחר מכן הגיעה השבירה של ארליך ואנדי וקבעו 0-2. משם שברו הצמד הישראלי את חבטות היריב פעם נוספת בדרך לניצחון חלק במערכה, 0-6 ובממשחק כולו כאשר ניצחו גם את המערכה ה- 2.

כאן כל&nbsŰ;מה שנותר לטניסאים שלנו לעשות זה לנוח עד המשחק מול היריבים הבאים של אנדיוני. 

תגובות

טלספורט בפייסבוק