5 אוהדים התעמתו עם זנדברג

במהלך אימון הבוקר של הקבוצה קיללו 5 אוהדים את השחקנים, זנדברג בתגובה אמר להם: "תתחילו לזרוק אבנים" ורק בתהערבות זיו ואמסלם הפסיקו האוהדים את הקללות

יום שישי 18 ינואר 2008
מערכת TELESPORT
 בית"ר ירושלים ערכה הבוקר אימון נוסף לקראת המשחק ביום ראשון מול אשדוד כשהעניין המרכזי באימון היה דווקא וכיוח בין מספר שחקנים למספר ېוהדים ולא דווקא האימון עצמו.

באמצע השבוע הודיעו מספר גדול של אוהדי הקבוצה כי בכוונתם להגיע לאימון ביום שישי ולמחות על ההפסד לבני סכנין. הבוקר הגיעו רק חמישה אוהדים לאימון, אך גם הם הספיקו להעביר את המסר לשחקנים ואף גרמו למיכאל זנדברג לצאת משלӕותו.

חמשתם האוהדים נצמדו לגדר בתחילת האימון והתחילו לשיר לשחקנים "אין לכם כבוד". דרק בואטנג היה הראשון לפנות לאוהדים וביקש מהם להפסיק את הקללות, "הבנו את מה שאתם רוצים לומר לנו, עכשיו תפסיקו", אמר להם הגנאי. אבל כאן לא הסתיים המקרה, האוהדים לא הקשיבו לגנאי והמשיכו להעביר בשלהם. כאן נכנס לתמונה מיכאל זנדברג שבפרץ של עצבים אמר לאוהדים: "לכו תזרקו עלינו אבנים". האוהדים התעצבנו מדבריו של הקשר והפנו כלפיו קללות ורק בהתערבות יואב זיו ודוד אמסלם שניגשו לדבר עם האוהדים, הפסיקו החמישה להפנות את הקללות כלפי השחקן.

לקראת סיום האימון הפנו האוהדים קריאות עידוד כלפי הקשר עידן טל. השחקן ניגש לדבר עם האוהדים וביקש מהם לרדת ממיכאל זנדברג. "רק אתה נלחמת בשני המשחקים האחרונים. הייתם יכולים להפסיד לכולם רק לא לסכנין&ͱuot;, אמרו לו האוהדים, "כולנו אשמים בהפסד, גם אתם", אמר להם השחקן.

תגובות

טלספורט בפייסבוק

4