באר שבע בעטה בדלי

חניכיו של גילי לנדאו לאĠהשכילו לנצל את היתרון שלהם במשחק וסיימו בתיקו מאכזב בבית מול עירוני ראשון לציון. רהמ"ש השפילה את בני לוד במבצרם. רעננה ועכו נפרדו בתיקו ללא שערים

יום שישי 18 ינואר 2008
מערכת TELESPORT
ביום שישי  נערך המחזור ה-16 במסߒרת הליגה הלאומית, המאוכזבת העיקרית הייתה  ב"ש, שיכלה להעפיל באופן זמני למקום השני על חשבונה של הפועל חיפה, שתשחק מחר מול הפועל ר"ג בקריית אליעזר.


הפועל ב"ש - עירוני ראשל"צ 1:1

Ȋאלפי צופים הגיעו אחר הצהריים לואסרמיל על מנת לצפות בקבוצתם, הפועל ב"ש, אך לרוע מזלם, הם חזרו עם טעם של פספוס. הקבוצה המקומית הוליכה כבר בדקה ה-10 למשחק, לאחר שאלעד בונפלד, קשר הקבוצה הוכשל סמוך לדגל הקרן.

 אותו בߕנפלד הרים את הכדור החופשי, שהגיע היישר לרגליו של קלדיירה, שהצליח למצוא את הרשת, הרבה בזכות שינוי הכיוון של הכדור שפגע ברגל של שחקן ראשון והיטעה את איבגי, שוער האורחים.

שחקני ב"ש המשיכו לשלוט בקצב המשחק, אך לۦערם נעקצו ע"י התקפה מתפרצת של האורחים מראשון. מור גולן פרץ לעבר רחבת ב"ש, כאשר הוא משאיר באלגנטיות לקשר אופיר חמו, שזה מגביה מצוין היישר לרגליו של רוני אוחנה, שלא מתבלל וקובע שוויון סמוך לסוף במחצית.

שער השוויון של אוחנה חתם את תוצאת המשחק וגרם לקהל בב"ש לשרוק שריקות בוז לעבר קבוצתו, שפיספסה הזדמנות להעפיל למקום השני.   

בני לוד - עירוני רמה"ש 3:0

הקבוצה של צביקה צמח עשתה אחר הצהריים עוד צעד חשוב בדרך להחלצות מהתחתית. לפני המשחק הייתה רמה"ש מקום אחד לפני בני לוד, אך האחרונה הצליחה לעקוף את חניכיו של מישל דיין שממשיכים להתרסק.

האורחים מהשרון עלו ליתרון כבר בדקה ה-8 למשחק, לאחר שער מהיר של גל גבע. חניכיו של צביקה צמח, לא נחו על̠זרי הדפנה, ובדקה ה-28 הצליחו לכבוש את שערם השני מרגליו של שרון גורמנזו, לאחר מסירה כפולה עם ערן זהבי.

אותו זהבי לא הסתפק רק בבישול, ובדקה ה-40 חתם את תוצאת המשחק עם שער שלישי, שלא הותיר סיכוי למארחים מלוד.

במשחק נוסף שנערך אחר הצהריים נפרדו הפועל רעננה והפועל עכו בתיקו ללא שערים

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק