אשאר עד שנצליח באירופה

אלכס שניידר הבעלים החדש של מכבי תל אביב ערך מסיבת עיתונאים בתל אביב ובה העניק התייחסות ראשונה לרכישת הקבוצה: היה לי חלום להיות שחקן כדורגל או בעלים של קבוצה. הגשמתי חלום אחד

יום ראשון 20 ינואר 2008
אשר גולדברג

אם מישהו היה צריך עוד דוגמא להבדל הגדול בין אלכסנדר שניידר לארקדי גאידמק היום היא התקבלה. שניידר ערך מסיבת עיתונאים בת 3 דקות כנראה רק כדי לרצות את עשרות אנשי התקשורת במקום. הוא דיבר בעיקר על ההשקעה בקבוצה במטרה לשפר אותה, Ӑבל בלי יותר מידי קיצורי דרך. שניידר הבהיר שאין לו כוונה להביא לישראל שחקנים גדולים, אלא הוא מעדיף השקעה בילדים.

שניידר פתח ואמר: "אני לא מכיר את ארקדי גאידמק ואני לא יודע את המצב הפיננסי שלו. יש לי הנהלה ושותפים, ובۙחד עם השותפים נעמיד תקציבים. הכל במטרה לחזק את הקבוצה ולהביא אותה לטופ של הליגה הישראלית".

לגבי תוכניות העבודה של המועדון: "המטרה היא להגיע לאירופה. קודם כל שנהיה מספר אחת בישראל, אחר כך נגיע לאירופה. אנחנו צריכים לחזק את הקבוצה, אנߗנו צריכים להשקיע במחלקת הנוער ובילדים. זה העתיד שלנו. אנחנו צריכים שמכבי ת"א תחזור להיות כמו שהיתה פעם".

איך אתה מתכוון לנהל את הקבוצה כשאתה מתגורר בקנדה?

"המועדון יתנהל בישראל בראשות עוזי שעיߔ, אביב בושינסקי והשותפים האחרים שיעזרו לי הרבה. אני כל יום בקשר טלפוני עם ההנהלה ומתעדכן בכל השינויים. כל ההחלטות יתקבלו במשותף".

תוך כמה שנים לדעתך תוכל מכבי ת"א להתמודד ברמות האירופאיות?

"אני יכול להבטיח שאני מגיע להרבה זמן. זה יקח הרבה זמן כדי להגיע להישגים אירופה. עד שזה לא יהיה, אני לא עוזב את מכבי".

תגובות

0

טלספורט בפייסבוק