6

חמישייה מרוקאית

חניכיו של מישל הנרי פתחו ברגל ימין את משחקם הראשון, לאחר שהביסו 1:5 את נמיביה, במסגרת אליפות אפריקה. הפילים של חוף השנהב ניצחו את הנשרים של ניגריה 0:1

יום שני 21 ינואר 2008
מערכת TELESPORT
מרוקו, הנבחרת מצפון אפריקה פתחה ברגל ימין את הקמפיין שלה, לאחר שהביסה את נמיביה 1:5, כאשר חלוצה המצוין, סופאני אלודי כבש שלושער.
̼br/> המרוקאים פתחו בבליץ על השער של נאמיביה, שכבר לאחר 5 דקות במשחק חלוצה האיתני של הקבוצה, סופאני אלודי, מצא פעמיים את הרשת (2, 5) ונתן לנבחרתו יתרון מוקדם. למרות היתרון המוקדם של המרוקאים, הנמיבים הצליחו לחזור למשחק עם שער של ברנאדל בדקה ה-23.
למרות השער המצמק, הנבחרת המרוקאית לא הקלה ראש ביריבה והחזירה בשני שערים בתוך המחצית הראשונה. אלודי מצא את הרשת בפעם השלישית בדקה ה-28, ופנדל של טאריק בדקה ה-39 הוריד את נבחרתו למחצית עם יתרון של 4:1.

במחצית השניה הורידה מרוקו את הרגלĠמהדוושה, אך הספיקה לכבוש את שערה החמישי מרגליו של מונסף זרקה בדקה ה-73, שער שחתם את ההתמודדות.

חוף השנהב - ניגריה 0:1 
מאלי - בנין 0:1

בקרב האיתנים בין הנשרים של ניגריה לבין הפילים של חוף השנӔב, ידם של הפילים הייתה על העליונה, לאחר שהאחרונים ניצחנו 0:1, משער של סולומון קאלו, שחקנה של צ'לסי בדקה ה-66 למשחק.  מאלי ניצחה את בנין 0:1 משער של קאנוטה.

תגובות

טלספורט בפייסבוק