7

לא רק דגים ובךורק

היא מביאה ממוצע קהל המהווה שישית מתושבי העיר. ייצאה יותר מ-30 שחקנים כולל לארסנל, ניוקאסל, בטיס ונירנברג. עם מתקן אימונים מפואר וילדים חולי כדורגל, אקראנס היא הסיפור המרתק של אירופה

יום רביעי 23 ינואר 2008
שרון חלבי
בוכום ושיחק גם בגנק, לאס פלמאס, דרבי קאונטי וסטוק וכיום משחק כמנכ"ל אקראנס, וביארני ששיחק בניוקאסל, גנק, סטוק סיטי, קובנטרי, פלימות', וכיום משחק באקראנס. השלוөה גם רשמו הישג נדיר כשהצליחו לשתף פעולה בקבוצה אחת, גנק, בין השנים 1998-2000. גם ארנאר גונלאוגסון (פיינורד, נירנברג, סושו, בולטון), ביירקי גונלאוגסון (פיינורד, נירנברג) שיתפו פעולה במדי פיינורד בין השנים 1992-1994.

בניגוד למה שהיה מקובל לחשובȬ שהאוהדים מתקשים לקבל שכל שחקן טוב עוזב לקבוצה אחרת, דווקא אוהדי אקראנס גאים בשחקנים שלהם שהופכים להיות מקצועניים והילדים גם מקווים ללכת בעקבותיהם.

את העונה החולפת סיימה אקראנס במקום השלישי ולא תשתתף בעונה הקרובה באירופה. בעונה הבאה תנסה הקבוצה לחזור לזירה האירופית כשבמקביל להמשיך לייצא שחקנים לאירופה. 

"אם מחוייבים מספיק למשחק זה רק שאלה של זמן עד שנגיע לטופ. עוד יש מה לשפר. צריך להיות סבלניים וממוקדים במטרה ולהבין שלא קונים הצלחה במועדון קטן, אלא רק צריכים להמשיך אותה", מסכם יו"ר הקבוצה גיסלסון. 

ואם לקשר את זה לכדורגל הישראלי אז יש ממי ללמוד לעשות את זה נכון. שווה ביקור.

תמונות: האתר הרשמי של אקראנס, מייק מורגן.

תגובות

טלספורט בפייסבוק