רוצים להמשיך בתנופה

יורוליג: מכבי תל אביב ערכה מסע"ת לקראת המשחק מול ארמאני בולוניה. צביקה שרף מרגיש דרוך לקראת המשחק: המטרה לתת לקהל להנות. וויצ'יץ': משנה יותר שהקבוצה תנצח

יום רביעי 23 ינואר 2008
שלמה חסיד

מכבי תל אביב ארחה את האימון המסכם לקראת ארמאני מילאנו. וויל ביינום, עדיין בספק למשחק למרות שהערכה היא שישתלב חלקית.

מאמנה של מכבי ת"א, צביקה שרף: "אנחנו רוצים להמשיך בתנופה, יש לנו את כל הכבוד ליריבה. למדנו אותם היטב, אנחנו מוכנים למשחק. אין אצלנו שאננות או זיۜזול, או תכונות כאלה. זהו משחק יורוליג לכל דבר ועניין. ננהג בכבוד ביריבה, אני מקווה שניתן משחק טוב, שהקהל יהנה מאיתנו". 

ניקולה וויצ'יץ', אמר לקראת המשחק: "מכבי בתקופה טובה מאוד, הקבוצה השתנתה. אני אכנס לרוטציה לאט ובקצב הנכון. היה כיף לראות את מכבי מנצחת במשחקים האחרונים, וזה פחות משנה לי אם זה איתי או בלעדיי. 

"יש לנו קבוצה טובה שיכולה ללכת בהחלט רחוק, אנחנו נגיע למשחק הזה עם רמת מוכנות גבוהה. זה חשוב לנו להמשיך ברצף של הניצחונות היפים, כ۞ו ביום שני מול נהריה בהיכל, שהקהל יצא מרוצה".

ליאור אליהו: "במכבי אין אף פעם שאננות, ואף פעם לא חוזרים על משחק קל, קל וחומר ביורוליג. נכון שניצחנו באיטליה, אבל זה לא אומר. באופן אישי אני אמשיך לקבל את החלטת המאמן, אם כי̠אני אשמח ואמשיך להיות ברוטציה. אנחנו מוכנים לקראת המשחק, אני חושב שיכול להיות משחק שהקהל יהנה".

דיוויד בלות'נטאל סיכם: "אני חושב שהקבוצה שלנו התחברה ונמצאת בכושר טוב ויש בהחלט למה לצפות. יש לנו את כל הכבוד ליריבה. במילא۠ו שיחקתי באיטליה ואני אחרון שיזלזל בקבוצות איטלקיות. נכון שמילאנו לא בשיא שלה, אבל עדיין צריך לתת כבוד ליריבה ונבוא מפוקסים כדי לעשות את העבודה".

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק