6

פאר ואובזילר ביום המכריע

משחק גביע הפדרציה שכולנו חיכינו לו יערך הבוקר בשעה 11:00. ניצחון של שחר פאר על מריה שראפובה יותיר לציפי אובזילר סיכוי להכריע את ההתמודדות מול̠סאפינה או צ'קבאטדזה. הפסד והסיכוי למהפך יהיה קלוש

יום ראשון 03 פברואר 2008
מערכת TELESPORT

אחרי כל מסיבות העיתונאים, תחזיות מזג האוויר, ופסטߙבל צלמי הפפראצי, התחיל אתמול הדבר לשמו בעצם התכנסו כולם - המשחק הראשון של רבע גמר גביע הפדרציה, בין נבחרות הנשים של ישראל ורוסיה. 

הטניסאית מספר אחת של ישראל, שחר פאר, פתחה מול דינארה סאפינה הרוסיה האימתנית ובזכות הווינריות הידועה שӜה ו-6000 האוהדים הנלהבים ביציעי רמת השרון עשתה ניצחון גדול 6:0 2:6 2:6 והעלתה את ישראל ליתרון 0:1.

לאחר מכן הפסידה ציפי אובזילר, כצפוי, בשתי מערכות למריה שראפובה, אבל הבוקר יפגשו פאר ושראפובה לאחד ממפגשי המפתח של ההתמודדות. אם פאר תנצח תעלה י۩ראל ליתרון 1:2 ואז יספיק ניצחון של אובזילר על המתמודדת מולה (שעה 14:00, לערך) שתהיה סאפינה או אנה צ'קבאטדזה. אם אובזילר תפסיד היא תעלה מיד לאחר מכן עם פאר למשחק זוגות מכריע מול הזוג הרוסי שקשה לדעת מי הוא יהיה. 

כמובן שגם הפסד של פאר יותיר לישראל סיכוי למהפך אך הוא יהיה קלוש.

שחר פאר אמרה אתמול:  "רק בסוף הסט הראשון הרגשתי שאני מתחילה להיכנס למשחק. בהתחלה כלום לא הצליח לי וכמעט בכיתי, רציתי לפרוש אבל ידעתי שאין לי ברירה להמשיך לשחק. 99% מהיכולת הרעה̠שלי היתה בגלל ההתרגשות הגדולה לשחק כאן".

"סאפינה שיחקה מדהים בהתחלה, אבל אחרי שההתרגשות שלי עברה התחלתי להיכנס לעיניינים. אני שמחה שהקהל שיגע אותה והוציא אותה מריכוז. זה עזר לי מאוד"

"כל המשחק חשבתי על זה שאסוۨ לי לאכזב את הקהל הזה. זאת הסיבה שקוראים לזה יתרון ביתיות. זה הקאמבק המתוק ביותר בקריירה שלי".

תגובות

טלספורט בפייסבוק