אורוותי מבצרי

גיא לוזון חזר הביתה לחיק המשפחה ועשה סיפתח מוצלח בסיום משחק חלש. לירן כהן כבש בבעיטה חופשית בדקה ה-80 והוריד את אלי כהן והזהובים חזרה למקום האחרון

שבת 02 פברואר 2008
מערכת TELESPORT
אחרי המהפך והניצחון הגדול בקרב התחתית בשבוע שעבר מול אשדוד, קיוו בבני יהודה להמשיך את המומנטום באורווה מול מכבי פ"ת, אך למלאבסים - עם מאמנם החדש-ישן גיא לוזון על הקווים - יש שאיפות משלהם.

למרות משחק רע ומשעמם לוזון שוב הוכיח שאין כמו בבית ונהנה משער ניצחון של לירן כהן בבעיטה חופשית בדקה ה-80, בכדי לקבוע ניצחון ראשון למכבי פ"ת אחרי שישה מחזורים. בני יהודה שוב Ӑחרונה ותחפש נקודות במקומות אחרים.


בני יהודה פתחה עם: ניל אברבנל, איציק עזוז, מילאן מרטינוביץ', זאב חיימוביץ', סאלם אבו-סיאם, אלי אברבנל, יאיר אזולאי, הרוויה קובאצ'ביץ', סדריק ברדון, אסי בלדוט, משה ביטון.

מכבי פ"ת פתחהȠעם: אוהד כהן, עיסמאיל עאמר, ניצן דמארי, מוראד מגמאדוב, קובי גנון, נאור פסר, חאבייר דירסאו, בלסינג קאקו, לירן כהן, אובוקה ואוהד קדוסי.

מחצית ראשונה

הזדמנות ראשונה במשחק נרשמה בדקה הרביעית, כאשר סדריק בארדון הצרפתי̠שכבש צמד בשבוע שעבר, בעט למסגרת מתוך הרחבה, אך אוהד כהן היה במקום בכדי לעדוף.

7 דקות אחר-כך ומכבי פ"ת הגיעה למצב משלה כאשר פליקס אובוקה פרץ משמאל והגביהה לרחבה, אך הנגיחה של קובי גנון הלכה החוצה.

בהמשך המחצית הראשונה התנהל משחק חלש ונטול אירועים והקבוצות ירדו לחדרי ההלבשה בתוצאה מאופסת.

מחצית שניה

בני יהודה פתחה את המחצית השניה ללא שינויים במערך ואילו גיא לוזון ביצע חילוף התקפי, כאשר הכניס את עומר דמארי למגרש על חשבונו של נאור פסר.
בדקה ה-60 ערך לוזון את החילוף השני שלו כאשר הכניס את אירקלי גיפרדזה במקומו של אוהד קדוסי.

בדקה 80 התברר החילוף של לוזון כמוצלח, כאשר אירקלי ג'יפרדזה הוכשל סמוך לרחבה ולירן כהן בעט את̦nbsp;הכדור החופשי פנימה. ניל אברבאנל אפילו לא זז ונאלץ להוציא את הכדור מהרשת. 0:1 למכבי פ"ת בסיום.

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק