6

תיקו לחיפה - ניצחון לבני לוד

לאומית: בכורה מוצלחת לערן קוליק, שהחליף את מישל דיין בעמדת המאמן. בני לוד גברה 0:2 מול הפועל ר"ג, שסיימה רצף של 4 ניצחונות. הפועל חיפה סיימה בתיקו מול נצרת עלית

שבת 02 פברואר 2008
מערכת TELEPPORT

משנה מאמן משנה מזל: שוב פעם הקלישאה מצדיקה את עצמה. בני לוד השיגה ניצחון בשכונת הרכבת 0:2 ועוד מול הפועל רמת גן, שלא הפסידה שישה משחקים רצוף. במשחק נוסף פיספסה הפועל חיפה עוד הזדמנות לניצחון וסיימה בתיקו 1:1 בדרבי הצפוני מול נצרת עלית. 

ערן קוליק, מאמנה החדש של בני לוד, שהגיע לאחר התפטרותו של מישל דיין לא ציפה לבכורה כזו. כבר בפתיחה לאחר שש דקות, הצליח שחר סימנטוב לכבוש את הראשון עבור המארחת. 

במחצית השנייה השער השני הגיע רק בדקה ה-ĸ6, כאשר אבוענזה המצויין כבש את השני עבור בני לוד וחתם את הניצחון. לאחר הניצחון נצמדה בני לוד להפועל רמת גן במרחק נקודה בלבד. 

במשחק נוסף שנערך בנצרת עלית לא צלחה הפועל חיפה לנצח וסיימו שתי הקבוצות בתיקו 1:1 וחלוקת נקודותȠשווה. 

לאחר הניצחון אמש (שישי) של הפועל פתח תקווה, הלחץ עבר להפועל חיפה. במשחק הפעם דווקא נצרת עלית עלתה ליתרון ראשון, כאשר רותם שמול המצויין כבש בדקה ה-44 בבעיטה חופשית אדירה, שהסתיימה בחיבורים של גיל אופק. 

היתרון של Ӡצרת עלית החזיק בדיוק פחות מדקה, כאשר לירון וילנר, חלוצה של הפועל חיפה השווה בתוספת הזמן מסירה מצויינת של ערן לוי. בעקבות התיקו נותרת הפועל חיפה במקום השלישי מרחק של נקודה אחת בלבד מהפועל פתח תקווה. 

תמונה באדיבות האתר: הר הגעש באӓום.

תגובות

טלספורט בפייסבוק