שטראובר: קשה לנו להתאמן

קפטן מכבי נתניה שוחח בעניין עם דניאל יאמר ויפנה לראש עירית נתניה, מרים פיירברג: בעיית מגרשי האימונים ידועה מזה זמן רב עוד מהשנה שעברה ודבר לא נעשה בנושא

יום חמישי 07 פברואר 2008
מערכת TELESPORT
 קפטן מכבי נתניה, לירן שטראובר, פנה בימים האחרונים לבעלים של מכבי נתניה דניאל יאמר ולהנהלת המועדון והביע בשמו ובשם שחקני הקבוצה התמרמרות על העובדה כי אין לקבוצה מתקן אימונים ראוי בו יכולה הקבוצה להתאמן ולהרגיש בבית, וכן בשל הקצב האיטי בו מתקדמת בניית האצטדיון. 

שטראובר אמר היום: "אנחנו מתכוונים לפנות לראש עיריית נתניה הגברת מרים פיירברג אכר, במכתב ואולי לארגן פגישה כדי להבהיר לה את הצרכים המינימאליים כדי להמשיך ולקדם את האינӘרסים של העיר נתניה ולהמשיך להביא את מכבי נתניה לצמרת ליגת העל במיוחד כשהעיר ממתגת את עצמה כעיר הספורט. אנחנו השחקנים נותנים הכל למען הצלחת הקבוצה: מגופנו, בריאותנו וממרצנו כדי שהקבוצה תצליח וכדי שהקבוצה והעיר תהיה במקום בו היא נמצאת היום. כרגע הצלחת הקבוצӔ הוא סוג של נס ביחס לתנאים שיש לנו. 

"בעיית מגרשי האימונים ידועה מזה זמן רב עוד מהשנה שעברה ודבר לא נעשה בנושא. בנוסף לכך בנושא האצטדיון, הבטיחו שיהיה מוכן בתחילת העונה הבאה והוא לא יהיה מוכן. מדינות בעולם אשר מתכוננת לאירועי ספורט גדולים מצליחים להרים אצטדיונים בתקופה קצרה, של מספר חודשים, ובעוד פה הוא מתקדם בעצלתיים. ובכל פעם אנחנו מתבשרים על עוד דחייה ועוד דחייה. כנראה שאם נצליח שוב להגיע לאופ"א, לא נשחק שוב בנתניה אלא באצטדיונים אחרים, דבר שפוגע בביתיות שלנו. 
"יש עומס גדול מאוד על הדשא וזה בגלל שילדי בית הספר לכדורגל מתאמנים עליו, וקבוצת הנוער משחקת עליו ובנוסף יש את האימונים שלנו. כבר שנים שיש על משטח הדשא עומס, והדבר פוגע בנו ברמת האימונים ובמשחקים. אנחנו הקבוצה היחידה בליגת העל שאין לה מגרשי אימון מөלה וצריכה להתאמן גם באצטדיון בו היא משחקת. מספיק להסתובב בכל האצטדיונים בארץ ולראות שמשטח הדשא נראה המוזנח והגרוע ביותר. האימונים שלנו נפגעים, והיכולות עלולה להיפגע. התוצאות שלנו הרבה יותר טובות בחוץ מאשר בבית, דבר שהיה הפוך בעבר. זה בעיה כש-300 ילדים מתאߞנים פעמיים בשבוע בקופסא, וגם קוסם ו-10 גננים לא יכולים להחזיק את המגרש ברמה ראויה לליגת העל".

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק