6

הקאמבק הגדול בהיסטוריה

גיא פניני חוגג גביע עם הפועל ירושלים. שמיר: "שחקנים עם לב ואמונה עשו את זה". ארנולד: "היה לי חוב כלפי הקהל של הפועל ירושלים על כך שלקחתי להם את האליפות בעונה שעברה, ופרעתי אותו היום"

יום שישי 08 פברואר 2008
שלמה חסיד
הפועל ירושלים זכתה בגביע המדינה לשנת 2007/2008 לאחר שגברה על מכבי תל אביב בתוצאה 93:89.

מאמנה של מחזיקת הגביע בשנה השניה ברציפותȬ דן שמיר: "לא להכל יש הסבר. היה 22 הפרש, אך הרבה אנרגיות והופעה של שחקנים עם לב ואמונה עשו את זה. אני לא אגיד שלא האמנו גם לפני המשחק, אך האמונה נוצרה תוך כדי, מזה שהכדור נכנס והקבוצה השניה נראית לא טוב". 

שמיר ביקש להודות למי שהיה חלק מההישג: "תודה לשחקנים שהשאירו את הכל המגרש ברמה האומוציונלית, לעוזרים שלי שאני בעצם העוזר שלהם ולפיני גרשון, דייויד בלאט ויורם חרוש שבזכותם אני מאמן".

על גי'יימי ארנולד הוסיף המאמן: "ארנולד עשה בשבוע הזה דברים שאני לא האמנתי שהוא יעשה. הוא היה מדהים, ולעשות את זה אחרי שלושה שבועות בחוץ זה לא ייאמן".

ג'יימי ארנולד: "היה לי חוב כלפי הקהל של הפועל ירושלים על כך שלקחתי להם את האליפות בעונה שעברה, ופרעתי אותו היום&űuot;.

דרור חג'ג': "יש פה קבוצה שעברה הרבה דברים. אני הייתי מפטר את החנון הזה, דן שמיר. ההנהלה עשתה החלטות גדולות. הוכחנו בגרות".

טימי באוארס: "לא שיחקנו טוב שלושה רבעים, אבל ברבע הרביעי רק רצינו לקחת את המשחק וזה עבד לנו. החלק הכי מתוק בזה הוא שלקחנו את זה ממכבי ולכן זה יותר מתוק מבשנה שעברה. זה הגיע לנו, היינו טובים. הם עשו טעויות וידענו לנצל אותן". 

גיא פניני: "לכל החבר'ה פה יש אופי שלא נתקלתי בו בחיים שלי, ביחד עם הקהל זה היה הקאמבק הכי גדול בהיסטוריה. לחצנו, השתוללנו. כולם נתנו את הנשמה והגביע הזה מגיע לנו".

שרון ששון: "לקהל הזה מגיע הכל. צריך לתת קרדיט לכולם. זה כיף אדיר לקחת תוארĠואני הכי שמח בעולם. יש פה חבר'ה אדירים, הראנו אופי, לחצנו בטירוף ונתנו 200%".

הצהובים לקחו את ההפסד בצורה קשה מאוד, וניתן היה לראות את באטיסטה ממרר בבכי בחדר ההלבשה ואת פניהם של כל השחקנים נפולים.

תגובות

טלספורט בפייסבוק