6

תיקו לליאז' : 7 דקות לטועמה

בלגיה: סלים טועמה שיחק רק 7 דקות ולא סייע לקבוצתו סטנדרד ליאז' בתיקו 0:0 מול רוסלארה. עומר גולן כלל לא נכח בסגל בהפסדה של לוקרן 2:1 מەל מונס. הולנדית: ויטסה ניצחה, מגרלשווילי ישב בצד

שבת 09 פברואר 2008
מערכת TELESPORT
 המחזור ה-21 בבלגיה הפתיע לא מעט. קבוצתו שӜ עומר גולן, שלא שיחק, לוקרן הפסידה בבית 2:1 למונס. סלים טועמה היה שותף רק 7 דקות בתיקו 0:0 של סטנדרד ליאז' מול רולרס. 

עומר גולן כלל לא נכלל בסגל לוקרן לקראת המפגש מול מונס. גולן, שכבש מול רומניה ראה כיצד קבוצתו הבלגית מפסידה 2:1 בבית. מונס נמצאת בתחתית, אך זה לא הפריע כדי להפתיע. 

כבר בדקהה שנייה כבש ברהאמי את הראשון, במחצית השנייה הוסיף דוארטה את השני. קארביץ' ניסה לצמק במחצית השנייה (55) ללוקרן, שלא הספיק. 

סטנדרד ליאז' ממשיכה לאבד גߕבה לאחר תיקו 0:0 ביתי מול רוסלראה בבית. זהו התיקו השני ללא שערים של ליאז' ברציפות. סלים טועמה עלה לשחק בדקה ה-83 ולא הספיק לסייע לקבוצתו כדי לנצח. 

מי שניצלה את התיקו של ליאז', זוהי פ.צ ברוז' שהשיגה ניצחון ביתי 0:2 מול מכלן. סטרצ'לה תרם Ӧמד (20,72) בניצחון וכעת הפער בין שתי הקבוצות 3 נק' בצמרת. 

מחר (ראשון) יושלם המחזור ה-21 בבלגיה, כאשר גילי ורמוט וגנט יצאו למשחק מול זולטה וורגם וברדה ויצחקי עם גנק בבית מול ברחסוט.

הולנדית: מגרלשווילי לא שותף בניצחוߟ ויטסה

המגן השמאלי של ויטסה ארנהיים, חיים מגרלשווילי לא שותף בניצחון 1:2 של קבוצתו מול פ.צ כרוניגן. 

לאחר התבוסה החסרת תקדים 7:0 בחוץ מול הירנביין, ויטסה חיפשו לייצב את המערכת. אין כמו דרך טובה שנקראת ניצחון: השער הۨאשון היה של הארי גומנס בדקה ה-34, אולם המתח נשמר כאשר מרדינק מכרוניגן השווה. הפינאלה היה שמור ל-ואן דר שחף שסגר עניין בדקה ה-75.

תגובות

טלספורט בפייסבוק