7

אם לא בכדורסל, אז בכדורעף

מכבי תל אביב היא מחזיקת גביע המדינה בכדורעף, לאחר שגברה על האלופה הוד השרון 0:3. מאמן הקבוצה, זוהר בר נצר: "מקווה שזה תואר ראשון ולא אחרון שלנו העונה"

יום חמישי 14 פברואר 2008
מכבי תל אביב זכתה הערב (חמישי) בגביע המדינה בכדורעף לעונת 2007/2008, לאחר 10 שנים בהן לא זכתה בתואר זה. חניכיו של זוהר בר נצר גברו על הוד השרון בתוצאה 0:3.

הצהובים הוליכו לאורך כל המערכה הראשונה, שהסתיימה בתוצאה 20:25. את המערכה השניה ניצחו בקלות, 13:25. את המערכה השלישית הוד השרון פתחה טוב יותר ועלתה ליתרון, אך מכבי עשתה מהפך וניצחה 21:25.

המאמן, זוהר בר נצר, אמר בסיום: "אני מקווה שזה תואר ראשון ולא אחרון שלנו העונה. אנחנו נלך חזק על האליפות. אני שמח קודם כל בשביל השחקנים, כי שלוש שנים אנחנו מגיעים לגמר ולא לוקחים, אבל הם באו היום ונתנו משחק ענק".

"עשינו את המשחק קל . נלחמנו, עשינו הגנה. חסמנו, עבדנו קשה בשביל כל נקודה. המערכה השלישית הלכה קצת קשה, היו לנו הרבה דפיקות לב אבל הוכחנו בגרות ולקחנו אותם".

הקפטן, עומר רובינשטיין, הקדיש את הגביע קודם כל לאשתו ואמר: "זהĠלא היה קל. זה נשמע בנאלי אבל הוד השרון היא קבוצה שאסור לרגע להוריד את הגז נגדה וראינו את זה. מה שמאפיין אותנו זה שאנחנו לא נשברים. אנחנו קבוצה עם אופי. חזרנו כמו גדולים, החבר'ה היו 100 אחוז והקהל היה 200 אחוז".

מהצד המאוכזב, מאמנה של הוד השרון, ישראל חילו: "הלוואי והיה לי הסבר למה קרה היום. אלו נפלאות הספורט. אין לי הסבר או תבונה מספקת כדי לתרגם את מה שקרה פה. כל הזמן האמנתי שאנחנו יכולים להפוך את המשחק הזה. באיזשהו שלב היה נדמה שזה הולך לקרות, אבל צריך להוריד את הכוۑע בפני מכבי. הם שיחקו מצויין היום. הם רצו, נלחמו ומגיע להם. כואב לי על האוהדים והשחקנים שעבדו מאוד קשה, אבל אין מה לעשות".

תגובות

טלספורט בפייסבוק