מנצ'סטר הביסה את ארסנל

מנצ'סטר יונייטד הביסה היום את ארסנל במסגרת שמינית גמר הגביע האנגלי. ווין רזני {16} דארן פלטשר {74,20} ונאני {38} ניצחו על המקהלה. בנוסף לכל הצרות, בדקה ה-48 עמנואל אבואה הורחק בשורות מוליכת הטבלה

שבת 16 פברואר 2008
מערכת TELESPORT
האדומים מחזירים למנג'ר הצרפתי עם שער רביעי. נאני בהופעה פנטסטית פרץ באגף שמאל ובשיחזור של השער השני מצא את ראשו של דארן פלטשר, שהשלים צמד אישי. 0:4 למנצ'סטר יונייטד. 

על ארסנל לא ניתן לומר יותר מדי דברים חיוביים היום, אבל מאז כניסתו של הכוכב האפריקאי, עמנואל אדאביור בדקה ה-70, מנצ'סטר הורידה במעט את ההילוך ואפשרה ליינס להמאן לנוח.

בדקה ה-89 לואיס סאהה יכל לחתום את תוצאת הסיום עם חמישייה, אך שוב היה זה ליינס להמאן שמתח את איבריו בכדי להציל את ארסנל מספיגת שער נוסף.

ארסנל רק חיכתה לשריקת הסיום שתגאל אותה מן הייסורים, ולאחר 3 דקות תוספת זמן היא קיבלה את מבוקשה. 0:4 למנצ'סטר יונייטד בסיום.

<ųtrong>מנצ'סטר יונייטד: אדווין ואן דר סאר, ווסלי בראון, ריו פרדיננד, נמאניה וידיץ', פטריס אברה, דארן פלטשר, מייקל קאריק, אנדרסון {פול סקולס 72}, ג'י סון פארק, וויין רוני {לואיס סאהה 71}, נאני.

̼/font>ארסנל: יינס להמאן, ג'סטין הויט, וויליאם גאלאס, קולו טורה, ארמנד טראורה, עמנואל אבואה, ססק פברגאס {מתי'ו פלאמיני 70}, ג'ילברטו סילבה, אלכסנדר חלב {עמנואל אדאביור 70}, אדוארדו דה סילבה {פיליפ סנדרוס 71}, דניאל בנדטנר.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק