זה לא סופרמן, זה האוורד

דוויט האוורד התחפש לסופרמן במהלך תחרות ההטבעות המסורתית שהתקיימה הלילה ולקח את כל הקופה כשניצח את יריביו בכדי לזכות בתואר. ג'ייסון קאפון מהטורונטו ראפטורס חגג בתחרות השלשות.

יום ראשון 17 פברואר 2008
מערכת TELESPORT
זה היה עוד לילה אדיר של אולסטאר בניו אורלינס, לילה בו אפילו הגלימה של סופרמן באה לביקור. במוקד כמובן עמדה תחרות ההטבעות בה זכה דוויט האוורד מאורלנדו, בתחרות השלשות לאחר קרב צמוד ניצח ג'ייסון קאפון בפעם השנייה ברציפות את דירק נובۙצקי ודניאל גיבסון בגמר. דאנקן, רובינסוןם והאמון זכו בתחרות הקליעות, דיירון וויליאמס זכה בתחרות הכישרונות.

האוורד מנצח בתחרות ההטבעות
כמו תמיד בתחרות ההטבעות, הכל בנוי על מקוריות. דוויט האוורד הראה הרבה מאד ממנה לפנות בוߧר ולכן זכה בתואר הנכסף. הסנטר של אורלנדו השתמש בלא מעט טריקים בכדי לקבל את הציון הגבוה ביותר הלילה בכדי לנצח באחת התחרויות היותר יצירתיות שהיו באולסטאר. 

הווארד גבר על רודי גיי, ג'מאריו מון וג'ראלד גרין שהגיע לתחרות כאלוף השנה שעברה̬ תוך שהוא מציג שלוש הטבעות מקוריות ביותר. בראשונה הוא זרק את הכדור לצד האחורי של הלוח והטביע, בשנייה הניח על הטבעת עוגה קטנה עם נר דולק, אותו יבא בעלייה לסל, לאחר מכן הפתיע כשלבש גלימה של סופרמן והטביע הטבעה יפיפיה בכדי לקחת את התואר.
Ċ
ג'ייסון קאפון שמר על התואר מעבר לקשת
שחקן הטורונטו ראפטורס ג'ייסון קאפון הגן על תואר אלוף השלשות בו זכה בעונה שעברה, כשגבר הלילה בגמר התחרות על דניאל גיבסון ודירק נובצקי. קאפון השיג 25 נקודות בגמר, שמונה יותר מ۠ובצקי שסיים במקום השני עם 17 קליעות בדיוק כמו דניאל גיבסון. 

קאפון אשר שבר את שיאו המעונה שעברה בה קלע 24 קליעות, הפך להיות השחקן הראשון מאז פג'ה סטויאקוביץ' ב-2003 אשר מגן על התואר בתחרות השלשות. סטויאקוביץ' עצמו פישל מול הקהל הביתי שלו כשלא הצליח לעלות לגמר כשקלע 15 זריקות בסיבוב הראשון. יחד עימו נשרו מהתחרות מוקדם סטיב נאש סיים עם 9 נקודות בלבד וריצ'ארד המילטון שלמרות ארבע עשרה זריקות טובות לא הגיע לגמר. 

בתחרות הכישורים ניצח דרון ווߙליאמס רכזה של יוטה את כריס פול כשסיים את המסלול עם שיא חדש של 25.5 שניות. בתחרות השוטינג סטארס זכתה הקבוצה של סאן אנטוניו שכללה את בקי האמון, דיוויד רובינסון וטים דאנקן.  
   

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק