מצפה לנו הרבה עבודה שם

דן שמיר לא נח על זרי הדפנה לאחר ניצחונה של ירושלים על בשיקטאש הטורקית, ומצטט את דבריו של דרק שארפ על אופיים של המתחקים הכפולים: "האלוהים של הכדורסל לא אוהב את המשחקים האלו"

יום שלישי 19 פברואר 2008
מערכת TELESPORT
הפועל ירושלים השיגה ניצחון קריטי הערב (שלישי), כאשר גברה על בשיקטאש בתוצאה 73:88 במשחק הӨאשון בשלב הנוק אאוט בגביע יול"ב.

מאמן הקבוצה, דן שמיר, אמר לאחר המשחק: "לא מרגיש תחושת החמצה על איבוד היתרון, לא מסתכל על זה במשחקים כפולים, כי תמיד משהו מתפספס בסוף, איזו שלשה או משהו. דרק שארפ פעם אמר לי: "האלוהים של הכדורסל לא אוהב את המשחקים האלו". משחק כדורסל צריך לנצח ולא להסתכל על ההפרשים". 

לגבי הגומלין הצפוי לו ולקבוצתו בשבוע הבא בטורקיה, אמר שמיר: "המשחק שם פתוח לחלוטין, זו קבוצה שמשחקת מצוין בבית ותהיה לנו הרבה עבודה שߝ". 

ג'יימי ארנולד, שסיים את המשחק עם 28 נקודות אישיות, אמר בסיום: "ידעתי שאנחנו מסוגלים לעשות כאלו דברים. חבל שלא סיימנו ביתרון גבוה יותר".

"כולנו באים למשחק ורוצים לתרום, אני לא מרגיש כמ۠היג שהכל נופל עליו. הקהל נהדר, הוא מאחורינו ודוחף אותנו קדימה".

גיא פניני: "לפני המשחק הייתי קונה 15 הפרש, אבל אחרי שהמשחק התפתח הרגשנו מדהים. הם צופפו את המשחק ושילמו על זה, כי הם איפשרו לנו לקלוע מחוץ לקשת. המטרה̠בשבוע הבא היא גם לנצח".

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק