6

הדרבי של קליפורינה

הלילה (שבת), יפגשו הלייקרס של קובי מול הקליפרס של קאסל למפגש קצוות בדרבי של קליפורניה.הספרס ינסו לעצור את הדהירה של ההורנטס ודנבר תנסה להמשיך במומנטום מול הבאקס

שבת 23 פברואר 2008
מערכת TELESPORT

משחק מספר 87: מילווקי - דנבר

חניכיו של קארל, מגיעים למילווקי לאחר שניצחו את בוסטון והוכיחו כי ביום נתון הם יכולים לנצח כול קבוצה בכול מגרש. בסגל של הנאגטס משחקים שניים מחמישית האולסטאר האחרון, אייברסון ואנטוני, שתורמים לקבוצתם 55 נקודות בממוצע למשחק.

דנבר היא קבוצה עם פוטנציאל עצום, אך עקב התחרות במערב היא לא מצליחה להגיע אל הפסגה אליה היא שואפת. היום בלילה (שבת) היא תפגוש את מילווקי שניצחה רק 11 Ӟשחקים במבצרה. בשורותיה של הבאקס מככב רד ובוגואט, אך שנייהם לא מספיקים מול המערב החזק.

במידה והבאקס יתנו לדנבר לרוץ הם יפסידו את המשחק ובהפרש דו ספרתי, אך אם ישמרו את המשחק על קצב נמוך הם לא יובסו. הנאגטס חייבים את הניצחון בכדי לשפר עמדות במערב לקראת הפלייאוף, בעוד שמילווקי איבדה כבר עניין. הנאגטס ינצחו מעל 8 נקודות הפרש.

ההימור:2, היחס:1.8

משחק מספר 88: סאן אנטוניו - ניו אורלינס 

חניכיו של פופוביץ', מגיעים למפגש מול ההורנטס עם מאזן של 36 ניצחונות ליגה וכושר יחסית טוב. הבעיה של פופוביץ' היא חסרונו של הרכז המצטיין שלה, פארקר, שפגע בתוכניות של הקבוצה מטקסס.

בחסרונו של פארקר, מי שאמור לקחת את העול על כתפיו הוא מאנו ג'ינובילי, שנו۪ן עונה ענקית עם ממוצעים של מעל 20 נקודות למשחק ובנוסף מוסיף את הערך של הינסיון. מנגד מגיעה לה ניו אורלינס, הקבוצה החמה של הליגה עם המאזן הטוב בליגה.

הקבוצה של כריס פול ודייויד ווסט, נראים בשלים מתמיד לתפוס את המקום הראשון במערב ובכדۙ לעשות זאת הם יצטרכו לנצח את הקבוצה עם הכי הרבה ניסיון בליגה. היתרון הבולט של ההורנטס הוא משחק הריצה שלה, אך מול ההגנה של הספרס קשה להאמין שהיא תוכל לקלוע מעל 100 נקודות, עובדה שתפגע בה ותיתן את הניצחון לספרס.

ההימור:1, היחס̠1.8

משחק מספר 90:ל.א קליפרס - ל.א לייקרס

מאז שפאו גאסול התחבר לבראיינט רק דברים טובים קורים ללייקרס, הקבוצה לא מפסיקה לנצח, קובי נראה מאושר מתמיד, לא כול העומס נופל על כתפיו, והקבוצה היריבה לא מקריבה שני שומߨים לפחות על הפנומן.

אומנם הלייקרס יוצאת למשחק חוץ, אך בכושרה הנוכחי אין סיבה שהיא לא תדרוס את הקליפרס החלשים שסובלים ממכת פציעות בסגל. סאם קאסל הוותיק מתקשה לקחת את הקבוצה על כתפיו בגילו, והקליפרס נראים כקבוצה שרק רוצה לסיים כבר את העונה.

̍

הלייקרס מגיעים למפגש מהמקום השלישי במערב ויחזרו עם ניצחון קליל בהפרש דו ספרתי.

 ההימור:2, היחס:1.8


 

תגובות

טלספורט בפייסבוק