מכבי יכולה ללכת עד הסוף

ג'ורדי ברטומאו, מנכ"ל היורוליג, מפרגן לקבוצה הישראלית ומדבר על המשחקים: "למכבי יש סיכוי טוב להיות במדריד"

יום ראשון 24 פברואר 2008
שלמה חסיד

במשרדי היורוליג בברצלונה, עוקבים בדריכות אחר מאמציה של מכבי ת"א, להגיע לפיינל-פור. 

מנכ"ל היורוליג, ג'ורדי ברטומאו יודע שאם מכבי ת"א תעפיל לפיינל-פור, מצפה לו חגיגה ססגונית שתשדרג את הארוע משמעותית. ברטומאו עוקב בדריכות אחרי המאבקים. 

הבוס הגדול של המשחקים אמר ל-telesport: "למכבי יש סיכוי טוב להיות במדריד, אם כי כמובן שהוא נפגע באופן משמעותי בגלל הפציעות של פייזר ו-ווצ'יץ. ביום חמישי יתקיים המשחק הגדול ביותר שיכול לקבוע מי תהיה בפיינל-פור, מכבי או ריאל. מבחינתנו אין העדפה מי תגיע למשחקים, בכל מקרה גם מכבי וגם ריאל הם מועדונים גדולים ביותר באירופה, בכל מקרה אני חושב שהפיינל-פור יהיה מעניין"

על הטענה שביורוליג עוזרים לקבוצות הגדוۜות, אמר ברטומאו: "אין לי מה להגיב על טענה כזו, כל מי שצופה במשחקים יודע שהכול ספורטיבי ובלי פייר פליי, אין טעם לקיים את המשחקים, אני חושב שהשנה יש המון קבוצות טובות עם שחקנים מצויינים ולכן הסיכוי של הקבוצות הוא שקול ומכאן שאפשר לראות ביום נתון כל קבוۦה יכולה לנצח כל קבוצה בכל מגרש, בכל הפרש כמעט". 

"מכבי הוגרלה לבית קשה מאוד, אבל עדיין יש לה סיכוי משמעותי לסיים במקום הראשון. אני חושב שהתנופה שהביא איתו צביקה שרף, עזרה למכבי ת"א להתחבר ולהעמיד קבוצה שיכולה אפילו ללۛת עד הסוף" 

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק