שיכור חושב שזה לא גמור

דניאל יאמר בסיום הןשחק ההפסד של קבוצתו לבית"ר ירושלים 0:2 בירך את אנשי בית"ר על האליפות הצפויה. שום: עדיין לא לקחנו את האליפות. עימות חריף בין קיויו לשכטר

יום ראשון 24 פברואר 2008
מערכת TELESPORT
בסיום משחק הניצחון של בית"ר ירושלים על מכבי נתניה 0:2 היו מרוצים בבית"ר ובנתניה היו עסוקים בברכות לאלופה המיועדת.

יצחק שום אמר בסיום המשחק:  "עדיין לא לקחנו את האליפות, בסך הכל עשינו כמה צעדים קדימה. אמרתי ואני אמשיך עדȠשזה לא נגמר, זה לא ייגמר אני מקווה שנעשה את כל המאמצים שזה יגמר כמה שיותר מוקדם".

 שום התייחס כבר למשחק הבא בגביע  ואמר: "המשחק הבא מול סכנין יותר חשוב מהמשחק היום בשביל הקהל שלנו ואני מקווה שנצליח גם"Ļ

בסיום המשחק דניאל יאמר הבעלים של נתניה ניגש לשום ובירך אותו על האליפות הצפויה ואמר בסיום: "האליפות גמורה, צריך להיות שיכור כדי לחשוב שזה לא נגמר, אם לא אנחנו אז לפחות שבית"ר יקחו, כל הכבוד להם, הם מציגים את הכדורגל הטוב ביותר בליגה".

עימות חריף בין הקמרוני קיויו לשכטר

במכבי נתניה לא מתכוונים לעבור לסדר היום על התקרית שהייתה במהלך המשחק בטדי בין איתי שכטר לבין הקמרוני. גורם בנתניה אמר לטלספורט: "זה נראה רע מאוߓ ומכוער.תקרית של דחיפות וכמעט הרמת ידיים. הנושא יטופל בתוך המועדון".

מתברר שפרנסיס קיויו זעם על שכטר שאינו מסר לו, ובנוסף כעס על משחקו האנוכי שמנע ממנו כדורים לכיבוש שערים. אי לכך ובהתאם לזאת בקבוצה גם ביקרו את השוער, שטראובר שעלה לߔתקפה בניגוד גמור להוראות שקיבל ממאמנו, עטר וגרם לספיגת השער השני.

תגובות

טלספורט בפייסבוק