ניצחון בשלושה רבעים

אן. בי. איי: שחקני הסאן אנӘוניו ספרס קלעו רק 5 נקודות ברבע הראשון של משחקם מול אטלנטה אך התאוששו בכדי לנצח 74:89. דטרויט ניצחה בדנבר 93:98, ניצחון לטורונטו באינדיאנה 98:102

יום שלישי 26 פברואר 2008
מערכת TELESPORT
ילטון קלעו יחדיו 60 נקודות בכדי להעניק לפיסטונס את ניצחונם השלישי ברציפות, הלילה בדנבר. שתי ۔קבוצות אשר היו צמודות זו אל זו לאורך כל המשחק הגיעו לדקות ההכרעה כשהאורחת מוליכה בשלוש נקודות הפרש כאשר ג'יי. אר . סמית' ספג עבירה בזריקה לשלוש וניגש אל הקו בכדי לזרוק שלוש קליעות מכריעות. 

סמית' קלע את הראשונה, החטיא את השנייה ומכיەון שנותרו רק שש שניות לסיום המשחק החטיא את השלישית במתכוון בכדי לאפשר לאחד מחבריו לקלוע מהשדה ולהביא את המשחק להארכה. לצערו של סמית' היה זה בילאפס שקלט את הכדור החוזר וניגש לצד השני בכדי לקלוע מהקו ולקבוע את תוצאת הסיום של המשחק. 

ל.א. קליפרס - בוסטון 104:76
בוסטון יצאה למשחק חוץ בלוס אנג'לס ורק לאחר מחצית אחת מאוזנת הצליחה למצוא את הקצב שלה בדרך לניצחון קל נוסף. עד למחצית הקליפרס עוד היו במשחק, אך אז נכנסה ההגנה של בוסטון לפעולה והקשתה על המקומיים בכל התקפה והӪקפה. ארבעים נקודות בלבד ספגה בוסטון במחצית השנייה לעומת חמישים ותשע הנקודות שקלעה, אשר הביאו לה את הניצחון.


 

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק