6

חגיגת הגביע נמשכת

הפועל אום אל פאחם תנסה להפתיע את מכבי נתניה בסיבוב ט' של גביע המדי۠ה לכדורגל, סכנין תנסה להדיח את בית"ר ואנחנו בטלספורט נמליץ לכם על הדרך הבטוחה להצליח בהימורים השונים

יום שלישי 26 פברואר 2008
עמית קוולר
כמו תמיד או ב TELESPORT נמליץ לכם הדרך הבטוחה להצליח בהימורי הווינר השונים והפעם נתמקד בחגיגת הגביע שנמשכת גם ביום רביעי. אום אל פאחם תתארӗ בנתניה ותנסה להפתיע, בית"ר יוצאת למשחק חוץ קשה מול סכנין בדוחא.

משחק מס' 32: מכבי נתניה - הפועל אום אל פאחם

הפועל אום אל פאחם רוצה להעתיק את הישגה האדיר של בית"ר שמשון ת"א שהדיחה את מכבי ת"א מגביע המדינה. 

יניב אברג'יל ורפי כהן שני שחקני עבר מצליחים בליגת העל משתפים פעולה בקבוצה מהליגה הרביעית בישראל וירצו להוכיח שעדיין יש להם מה לתת מול קבוצה מצמרת ליגת העל. שחקן נוסף שמשחק בנתניה הוא כפיר צוקל אקס מכבי נ۪ניה שירצה לכבוש מול קבוצת נעוריו.

אבי סטרול ערך אימון מלא לקראת המשחק והוא אמור להיות משותף במהלך המשחק, גולן חרמון ימשיך לקבל את הקרדיט מראובן עטר בהרכב הקבוצה. בנתניה יודעים שהאליפות כבר גמורה כך גם אמר הבעלים של הקבוצה דניאלĠיאמר בסיום המשחק מול בית"ר ורוצים ללכת חזק על הגביע. 

צפוי להתפתח משחק קשה לנתניה שתצטרך להתמודד מול סינדרלה בפוטנציה, אך לבסוף חניכיו של עטר יעשו את המוטל עליהם וינצחו. ההימור:1 ביחס: 1.10

משחק מӡ' 35: בני סכנין - בית"ר ירושלים

בית"ר ירושלים יוצאת למשחק חוץ קשה בדוחא שבסכנין נגד הקבוצה היחידה שניצחה את בית"ר העונה בני סכנין.

מאור בוזגלו שכבש את שער הניצחון בטדי מקווה שבעזרת הקהל והאצטדיון המלא יצליחו החברים מסכנין להפתיע את בית"ר ולמנוע מהצהובים לרוץ לדאבל. בסכנין יחסרו את חאלד חלילה המורחק בגלל כרטיסים צהובים, ואת יא יא פטי ובאסם גנאים.

בית"ר שרוצה לרוץ ולקחת דאבל העונה ולנצל את העונה החלשה של שאר קבוצות הליגה תחסר את דרק בואۘנג המורחק בגלל כרטיסים צהובים אותו יחליף מיכאל זנדברג שהחלים מפציעה בקרסול. 

המשחק צפוי להתפתח בצורה מעניינת ויש לסכנין סיכוי גדול להפתיע את האלופה שבעונה שעברה הודחה בשלב מוקדם ע"י מכבי חיפה. ההימור: 1 ביחס: 3.10

תגובות

טלספורט בפייסבוק