הכול פתוח

בעיר ליסבון יתקיים הערב דרבי נוסף כאשר בנפיקה תפגוש את ספורטינג. שתי הקבוצות חולמות על תואר האליפות ומשחק מן הסוג הזה יכול לתת זריקת מרץ עצומה. מי תנצח?

יום רביעי 03 ינואר 2018
מערכת TELESPORT
המלצת ווינר למשחק 208 בטופס בין בנפיקה ליסבון לספורטינג ליסבון במסגרת המחזור ה - 16 בליגה הפורטוגלית העליונה. המשחק ניתן להימור סינגל וייערך באצטדיון האור. (שעת סגירה 23:29)

בנפיקה ליסבון מדורגת במקום השלישי בטבלה עם 36 נקודות, מרחק שלוש נקודות מפורטו המוליכה. היא מגיעה למשחק הזה לאחר שתי תוצאות תיקו בגביע הליגה מול ויטוריה סטובל ופורטימוננסה כשהיא עם ניצחון בודד בארבעת המשחקים האחרונים שלה. יש לציין שכל השלושה היו במסגרת גביע הליגה שם הקבוצה כנראה פחות משקיעה. בליגה היא חזקה מאוד כשהיא עם שישה ניצחונות רצופים ועם הפסד בודד מפתיחת העונה. בנפיקה ניצחה העונה בכל שמונת משחקי הבית שלה בליגה.

יריבתה במשחק הזה תהיה ספורטינג ליסבון אשר נמצאת במקום השני עם 39 נקודות אך עם יחס שערים נחוץ מזה של המוליכה. היא מגיעה למשחק הזה לאחר תיקו בגביע הליגה מול בלאננשש זאת אחרי רצף של ארבעה ניצחונות ושמונה בעשרת המשחקים האחרונים שלה. הקבוצה ניצחה בשישה משבעת משחקי החוץ שלה העונה כשהיא ללא הפסד שם.

בעונה שעברה בנפיקה ניצחה במגרשה 1:2 ובמפגש השני נפרדו הקבוצות בתיקו 1:1. הקרבות בין השתיים צמודים מאוד בשנתיים האחרונות וגם אם המשחק הזה יוכרע, זה יהיה על חודו של שער בודד.

אנחנו נלך עם המארחת למרות שזהו לא הימור פשוט. הדרבי הזה תמיד חם ומעניין אך במקרה הזה הביתיות תכריע אותו.

ההימור שלנו 1 ביחס של 1.90.

תגובות

טלספורט בפייסבוק

a