דרבי בגביע

יובנטוס וטורינו נפגשות למשחק יחיד על מקום בחצי גמר הגביע האיטלקי. האם הקבוצה הקטנה של העיר תצליח להפתיע את האלופה ומחזיקת הגביע?

יום רביעי 03 ינואר 2018
מערכת TELESPORT
המלצת ווינר למשחק 139 בטופס בין יובנטוס לטורינו במסגרת רבע גמר הגביע האיטלקי. המשחק ניתן להימור סינגל וייערך באצטדיון אליאנז. (שעת סגירה 21:44)

אחרי שהדיחה בשמינית הגמר את גנואה עם 0:2 ביתי, רשמה יובנטוס שני ניצחונות ליגה נאים על רומא (0:1 בבית) וורונה (1:3) בחוץ. בליגה היא מדורגת במקום השני מרחק נקודה מנאפולי הראשונה כשהיא רוצה גם להגן על תואר הגביע בו זכתה אשתקד. הקבוצה בסך הכול בכושר טוב עם ארבעה ניצחונות רצופים כשהיא ספגה שער אחד בלבד בתשעת משחקיה האחרונים בכל המסגרות.

מי שתעמוד מולה הערב תהיה טורינו אשר חלפה בשמינית הגמר על פני רומא עם ניצחון חוץ מרשים מאוד 1:2. לאחר מכן היא סיימה שני משחקי בית בתיקו מול ספאל (2:2 בחוץ) וגנואה (0:0 ביתי). בליגה היא מדורגת במקום ה-10 עם 25 נקודות ונראה שהיא לא מצליחה לשמור על יציבות העונה ובכך להתקדם אל עבר המקומות שמובילים לאירופה בעונה הבאה. שימו לב שהקבוצה עם הפסד בודד במהלך אחד עשר המשחקים האחרונים שלה אך עם המון תוצאות תיקו (7).

מפגש הליגה בין השתיים העונה היה חד צדדי והסתיים עם 0:4 קליל ליובנטוס. פערי הרמות גדולים בין הקבוצות ויובנטוס במגרשה הביתי גדולה על כל קבוצה באיטליה. טורינו תנסה להפריע לה אך לדעתי הגברת הזקנה תעפיל לחצי הגמר ודי בקלות.

ההימור שלנו 1 ביחס של 1.25.
ניתן לשלב ניצחון של יובנטוס בהפרש של יותר משער אחד (-1) ביחס של 1.80.

תגובות

טלספורט בפייסבוק

a