בדרך החוצה? ביתר ירושלים תערוך פגישה מכרעת עם יוסי בניון

הקשר דורש הבהרות בנוגע למעמדו ועשוי לעזוב. שיחה נוספת בין הצדדים תתקיים בימים הקרובים. בבירה עסוקים במשחק הגביע בראשון לציון (ה', 21:00). ורד, ז'אורז'יניו, קלטינס ובריהון ייעדרו

יום רביעי 03 ינואר 2018
מערכת וואלה! ספורט , אופיר סער

בבית"ר ירושלים לוקחים ברצינות את משחק הגביע מול הפועל ראשון לציון. בבירה לא רוצים לייצר סינדרלה ועל כן ערך הצוות המקצועי שיחות אישיות עם שחקנים בנוגע לחשיבות המשחק (חמישי, 21:00, 5+ לייב) למועדון. בבית"ר מעריכים שכ-4,000 מאוהדי הקבוצה יגיעו לאיצטיון הברפלד ואמרו: "אין מה לדבר שחייבים לנצח ולעבור, אבל זה גם מוקש כי כל שחקן בראשון לציון עולה בטירוף ומפנטז על להדיח את בית"ר מהגביע. יש רק מה להפסיד במשחקים האלה אבל צריך לבוא ולעשות את העבודה". בבית"ר לוקחים בחשבון אפשרות שהמשחק יגרר ל-120 דקות ושחקנים שסובלים מעומס אמורים להתחיל על הספסל. הקבוצה תחסר את עידן ורד המחלים מפציעה, ז'אורז'יניו המורחק, דוד קלטינס ויעקב בריהון הפצועים. מי שיחזרו לסגל הם אריק סאבו ויוסי בניון. איתי שכטר זכה למנוחה אתמול ובשל עומס נראה כי יתחיל על הספסל מחר. באימון המסכם של הקבוצה תורגל חן דילמוני על חשבונו של מרסל הייסטר באגף שמאל. עופר ורטה תורגל כמגן ימני ואילו אנטואן קונטה תורגל שוב כקשר לצד של פול אדגר וקלאודמיר. בסיום האימון היום שוחח יוסי בניון עם אלי אוחנה בנוגע לאי זימונו לסגל בשבת האחרונה, במטרה להבין את מעמדו עם פתיחת חלון ההעברות. בבית"ר רוצים לראות את בניון ממשיך אך אם לא יחול שינוי במעמדו של בניון הוא עשוי לדרוש לעזוב. הצדדים קבעו לשוחח שוב בעוד מספר ימים ולקבל החלטה סופית.אמיר עגייב לא התאמן אתמול והוא בדרך להפועל תל אביב. השחקן עדיין לא חתם על התרת חוזהו בבית"ר אך העניין אמור להיסגר עד סוף השבוע. שחקן נוסף שלא התאמן אמש בשל רגישות הוא ז'אורז'יניו, שצפוי לחזור לאימונים בהמשך השבוע. בבית"ר מרוצים מההשתלבות של דייויד בויסן עד עתה באימונים והוא עשוי לקבל דקות ראשונות כבר מחר. בנוגע למו"מ מול איתי שכטר, במועדון מאמינים כי לאחר המשחק נגד הפועל חיפה תתקיים פגישה בה ינסו לסכם את תנאיו של החלוץ. שכטר חזר ואמר לאנשי בית"ר כי הוא מאוד רוצה להמשיך ובשלב זה בכלל לא בודק אופציות אחרות, ובמועדון אופטימיים ומאמינים כי יימצא המתווה בו השחקן יחתום על חוזה חדש.

עירוני ראשון לציון מגיעה עם הרבה מאוד מוטיבציה למשחק הגביע מחר נגד בית"ר ירושלים. על פי התירגול באימון, הכתומים צפויים לחכות ליריבה מליגת העל מאחור ולנסות לעקוץ בהתקפות מתפרצות. המאמן ניר ברקוביץ' שם דגש באסיפה על הכנפיים של בית"ר, בעיקר על צד שמאל בו משחקים מרסל הייסטר וחן עזרא (על אף שחן דילמוני אמור לפתוח במקומו של הייסטר). מעבר לכך, דגש נוסף היה על עבירות על סף הרחבה אותן בית"ר מנסה לסחוט באופן קבוע. בראשון מאמינים כי האצטדיון יהיה מלא.

הרכב המשחק
| קהל: 0


הפועל ראשון לציון


מאמן
ניר ברקוביץ'

שוער
רועי משפתי

הגנה
מתן פלג
יובל חליבה
אלירן סיימון
וויסאם רבאח
ואיל מריסאת

קישור
עומרי שקל
מור שקד
ירדן כהן

התקפה
גיל יצחק
אוגו אזוצ'וקוו

בית"ר ירושלים


מאמן
בני בן זקן

שוער
בוריס קליימן

הגנה
עופר ורטה
מיקי סירושטיין
טל כחילה
חן דילמוני

קישור
אריק סאבו
אנטואן קונטה
קלאודמיר
פול אדגר
חן עזרא

התקפה
אנתוני וארן

0

תגובות

טלספורט בפייסבוק

a