פאר הודחה מטורניר ממפיס

הטניסאית מספר אחת של ישראל שחר פאר, נוצחה 6:3, 3:6, 6:4 על ידי הבלארוסית גוברצובה בחצי גמר הטורניר ממפיס היוקרתי בארה"ב. תאבד נקודות דירוג

יום שישי 29 פברואר 2008
מערכת TELESPORT
 שבוע וחצי נפלאים עברו על שחר פאר שהגיעה לטורניר ממפיס בארה"ב, כשהיא מדורגת שלישית בטורניר. במהלך השבוע האחרון ראתה פאר כיצד שתי המדורגות שלפניה, ונוס וויליאמס וטטיאנה גולובין מודחות כבר בשלבים המוקדמים שלȠהטורניר, בכדי להשאירה המדורגת הבכירה בשלב חצי הגמר. 

במעמד חצי הגמר, נכנעה פאר לגוברצובה הבלארוסית בשלוש מערכות, 6:3, 3:6, 6:4. פאר פתחה את המערכה הראשונה בצורה טובה וכבר הוליכה 1:3 לאחר ארבעה משחקונים לפני שהבלארוסית עשתה מהפך ועלתה ל-3ĺ4 בעזרת שבירה של ההגשה הרביעית של פאר. פאר עוד נשברה פעם נוספת בדרך להפסד 3:6 במערכה הראשונה. 

שתי הטניסאיות שמרו על שלושת משחקוני ההגשה הראשונים של המערכה השנייה לפני שפאר שברה את הבלארוסית במשחק ההגשה השני שלה ועלתה ליתרון 1:3. פאר לא Ӡשברה בהגשה הבאה שלה, עלתה ליתרון 1:4 ואף ניצלה את המומנטום בכדי לשבור את הגשתה של אולגה גוברצובה פעם נוספת ולעלות ל-1:5. כאן הישראלית מעט נעצרה ונתנה לבלארוסית לשוב למערכה כשהיא מצמקת ל-3:5, אך פאר ידעה לבסוף לנצח את המערכה השנייה ולקבוע שוויון במערכות.&nŢsp;

כמו בשתי המערכות הראשונות, גם במערכה השלישית, שתי הטניסאיות ידעו כי זו שתשבור את משחקון ההגשה הראשון של השנייה תהייה בעמדת ניצחון מובהקת. לאחר ששתי הטניסאיות שמרו על משחקון ההגשה הראשון, עלתה הבלארוסית ליתרון 1:2 במשחקון ההגשה השני שלה ומיד לאחר מכן שברה את משחקון ההגשה של פאר בכדי להוליך 1:3. 

פאר לא נכנעה בקלות, שברה בחזרה וניצחה במשחקון ההגשה הבא שלה בכדי להשוות ל-3:3. שתי הטניסאיות שמרו על משחקוני ההגשה הבאים שלהן בכדי להפוך את התוצאה ל-4:4 לפני שהבלארוסית עלתה ליתרוןĠ4:5 ושברה את פאר במשחקון ההגשה המכריע של המשחק בכדי לנצח 4:6 במערכה ולעלות לגמר הטורניר.

פאר העפילה לגמר הטורניר בשנה שעברה ולכן תאבד נקודות דירוג.


תגובות

0

טלספורט בפייסבוק