הזדמנות מעולה

בורוסיה מנשנגלדבאך יוצאת למשחק חוץ מול האחרונה בטבלה כשהיא יודעת את חשיבות המשחק. האם פ.צ קלן תצליח להפתיע אותה ובכך להמשיך לחלום על הישארות?

יום ראשון 14 ינואר 2018
מערכת TELESPORT
המלצת ווינר למשחק 97 בטופס בין פ.צ. קלן לבורוסיה מנשנגלדבאך 04 במסגרת המחזור ה - 18 בליגה הגרמנית העליונה. המשחק ניתן להימור סינגל וייערך ברד בול ארנה. (שעת סגירה 16:29)

פ.צ קלן סוגרת את טבלת הליגה בגרמניה כשהיא עם 6 נקודות בלבד העונה. היא רשמה ניצחון בודד, שלוש תוצאות תיקו ושלושה עשר הפסדים כשהיא רחוקה תשע נקודות מחוף מבטחים. במחזור האחרון לפני הפגרה השיגה קלן ניצחון ליגה ראשון העונה, זה היה ב-0:1 הביתי מול וולפסבורג. לאחר מכן היא חזרה להפסיד אך במסגרת הגביע עם 1:0 בחוץ לשאלקה. הקבוצה עם שישה הפסדים בשמונת משחקי הבית האחרונים שלה בכל המסגרות.

יריבתה במשחק הזה תהיה בורוסיה מנשנגלדבאך אשר מדורגת במקום השישי בטבלה עם 28 נקודות כשהיא יודעת שניצחון יכניס אותה אל ארבע הראשונות. היא מגיעה למשחק הזה לאחר הפסד 1:0 בגביע מול באייר לברקוזן זאת אחרי שניצחה בביתה 1:3 את המבורג בליגה.הקבוצה הפסידה בשני משחקי החוץ האחרונים שלה דווקא אחרי שלושה ניצחונות רצופים מחוץ למגרשה. במהלך הפגרה הקבוצה פגשה את מיינץ למשחק אימון וניצחה אותה 0:3.

בסיבוב הראשון ניצחה בורוסיה מנשנגלדבאך 0:1 במגרשה כשהביקור האחרון שלה בקלן, אשתקד, הסתיים בניצחון נוסף שלה 2:3. בסך הכול היא ניצחה אותה בשלושה מארבעת המפגשים האחרונים בין השתיים.

לבורוסיה מנשנגלדבאך יש הזדמנות מצוינת לעלות עד למקום השלישי בטבלה. היא פוגשת את הקבוצה החלשה בליגה ואנחנו מאמינים שפערי הרמות יעשו כאן את ההבדל.

ההימור שלנו 2 ביחס של 1.90.

תגובות

טלספורט בפייסבוק