1

בימים קשים, תיקו זה בסדר

מאמן מכבי ת"א, ניר לוין, נשמע מאוכזב אך מסתפק בתיקו 0:0 מול סכנין ומרוצה מהעובדה שקבוצתו תארח את הדרבי בשבוע הבא. אלישע לוי: "תיקו משקף, לא הגיע לנו יותר. מאמין שנסיים בין המקומות 2-4"

שבת 01 מרץ 2008
מערכת TELESPORT

מכבי תל אביב ובני סכנין נפרדו הערב בתיקו 0:0 במחזור האחרון של הסיבוב השני בליגת העל.

מאמנה של מכבי ת"א, ניר לוין, אמר בסיום: "אני מאוכזב מהתיקו, לאור העבודה ששӜטנו במשחק. היינו טובים יותר מסכנין. נכון שלא תרגמנו את זה מספיק למצבים או לשערים, אבל בסה"כ אחרי משחק הגביע ואחרי הימים הקשים שעברו על הקבוצה והמועדון, תוצאת תיקו זה בסדר גמור".

על ההדחה מהגביע הוסיף לוין: "עפנו מהגביע, וזה היה̠מביש וקשה אבל זה קורה. זה קרה. אנחנו צריכים להרים את הראש, להביט הלאה ולשחק בליגה טוב יותר. חלק מיכולת של קבוצה ושחקנים זה לדעת לצאת ממצבים כאלו. הראנו היום רצון להחזיר במשהו על מה שאירע ביום שלישי, והצלחנו באופן חלקי".

על הביקורות שנשמעות לעברו בתקשורת בנוגע למעמדו במכבי ת"א: "תפקידם של אלו שכותבים את הכותרות הוא לכתוב את הכותרות, והתפקיד שלי הוא לעבוד. זה לא נעים, ואני מציע לכותבים לקחת דברים בפרופורציות ולא להשתלח. נמשיך להתמקד בעבודה שאנחנו צריכים לעשות, ולנסות לא לשים לב למ۔ שקורה מסביב. אני מקבל את השקט מהמועדון להתעסק במה שחשוב, כי במעגל הקרוב יש שקט ורק במעגל הרחב מתעסקים בתפל".

על הדרבי הביתי הצפוי לקבוצתו במחזור הראשון של הסיבוב השלישי: "היה חשוב לנו היום לסיים במקום השמיני כדי לארח את הדרבי ӑשבוע הבא. מעבר ליריבות הספורטיבית, ההכנסה חשובה לקבוצה ואנחנו שמחים על כך".

מאמן סכנין, אלישע לוי: "במחצית הראשונה שיחקנו טוב, הגענו לשני מצבים של 100 אחוז ולא ניצלנו אותם. במחצית השניה איבדנו מה۞חץ שלנו עם חילוף השחקנים, ומכבי שיחקנו על כדורים ארוכים אבל הסתדרנו עם זה די בקלות. תיקו משקף, לא הגיע לנו יותר. אנחנו מסמנים לנו מקום גבוה, יש לנו הזדמנות טובה להגיע לאירופה דרך הליגה. אני מאמין שנסיים בין המקומות 2-4 ".
אלן מסודי: "אני מרגיש טוב במכבי, זו קבוצה טובה. היה חשוב היום לא להפסיד, הנקודה חשובה לנו במצבנו.

תגובות

טלספורט בפייסבוק