כץ: לא עשינו מה שצריך

אחד הבעלים של מכבי ת"א התייחס להפסד המפתיע אתמול לבני השרון: הם צריכים לשמור על אותה אינטנסיביות בליגה ובליגה. לקרבת אולימפיאקוס: אסור להפסיד

יום שני 03 מרץ 2008
שלמה חסיד

במכבי ת"א מנסים להתאושש מההפסד הלא צפוי לבני השרון אתמול בליגה.

אחד הבעלים של מכבי, רענן כץ, שהגיע כדי לראות את שני משחקים הטופ 16 של היורוליג, חזה גם במשחק אתמול בליגה.

כץ אמר הבוӧר ל-TELESPORT: "השחקנים צריכים לשמור על אותה אינטנסיביות במשך 40 דקות באירופה ובליגה ולא כפי שקרה אתמול. השחקנים ידעו בדיוק מה צריך לעשות והם לא עשו. 

"אין לי שום טענות לצביקה. שמעתי את הנאומים שלו לפני, אחרי ובמהלך המשחק והוא פעל בסדר גמור. חבל שכשהובלנו 13 הפרש ברבע השלישי, לא המשכנו ללחוץ על הדוושה. באיזשהו מקום ברבע הזה, היתה הרגשה שכלום לא הולך לנו, ואז המשחק ברח לנו". 

כץ גם התייחס למשחק הצפוי מול אולימפיאקוס: "אבל עכשיו צריך להסתכל כבר על ۙום חמישי. זה משחק שבו באמת אסור להפסיד. אני מקווה שהפעם השחקנים יבואו בראש אחר, כשהם יודעים שרק ניצחון בא בחשבון ואני מקווה שנשכיח את המשחק הזה באמצעות עוד תצוגת תכלית".

זה היה סיפור קטן, על מלחמה, שלום וכדורגל אשר לרגע בודד ב-1914 התקיימו יחדיו במספרĠמקומות ברחבי העולם. עבור אוהד כדורגל אין דבר יותר נשגב מלהבקיע שער, עבור לוחמי עבר כאלפרד אנדרסון לא היה דבר יותר נשגב בחייו מאשר לתת ללוחמי המלחמות של היום השראה ותקווה.

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק