צפו במהומה הגדולה בנהריה

הכנסו לכתבה וצפו בווידאו הבלעדי מאתר אוהדי הפועל"חיפה מהאירוע בשבת בו נעצרו שבעה אוהדים הכולל את האלימות שהפעילו השוטרים כנגד האוהדים וכן את התזת גז ה"פלפל"

יום שלישי 04 מרץ 2008
מערכת TELESPORT

אתר אוהדי הפועל חיפה, "הר הגעש האדום" פירסם סרטון וידאו מהאירועים האלימים ביום שבת. 

 לקראת סיום המשחק בין הפועל עכו להפועל חיפה, החלה מהומה בין שוטרי נהריה לאוהדי הפועל חיפה, במהלכה התיז אחד השוטרים גז "פלפל" על אוהד. במשך כל העימות לא איימו אוהדי חיפה על השוטרים ולא ברור למה הופעל גז. במהלך המהומה נעצרו שבעה אוהדים ששוחררו הבוקר בערבות והורחקו ממגרשי הכדורגל עӓ תום העונה. 

לצפייה בסרטון לחצו PLAY מתחת לתמונה.

בסירטון ניתן לראותכיצד מכים השוטרים אוהד על הגדר המפרידה בין היציע למגרש, וכן כיצד מתיז אחד השוטרים גז "פלפל" לעבר אוהד. לאחר מכן ניתן לראות אוהד שӠפגע שוכב על הריצפה, ובמקביל המהומה נמשכת.

יש לציין שבמשך כל זמן הארוע לא איימו אוהדי חיפה על השוטרים ולא ברור מדוע הופעל גז "פלפל" שנועד לשימוש בעת איום על חיי השוטרים. גם על פי הצילומים רואים בבירור שלא הייתה התקהלות סביב השוטרים ואוהדיȠחיפה ספגו מכות ללא הפעלת כח כלל. הפעלת גז פלפל מצד המשטרה גרם לאוהדים רבים לרוץ אל עבר השרותים כדי לשטוף את העיניים/

במהלך המהומה נעצרו כאמור שבעה מאוהדי הקבוצה. השבעה שוחררו הבוקר  לביתם בערבות של 3,000 ש"ח וכן הרחקה עד סוף העונה מߞגרשי הכדורגל, דבר שהביע זעם בקרבם. בכוונת משפחות האוהדים שנעצרו להגיש תביעה ייצוגית כנגד משטרת ישראל בעקבות האירועים שהתרחשו במשחק, כאשר הסירטון שצולם ע"י צוות אתר, "הר הגעש האדەם"  עשוי לשמש כעדות מפתח.

לכניסה לאתר לחצו כאן.

צילום סטילס: הראל אלימלך

תגובות

0

טלספורט בפייסבוק