6

ישראל גברה על קפריסין

נבחרת ישראל הצעירה חזרה מפיגור כדי לגבור על מקבילתה מקפריסין 1:2 במשחק ידידות, כהכנה למשחק מול מולדובה. וטיס (4) העלה את האורחת ליתרון, דור מלול (59) וגבאי (77) הפכו את התוצאה

יום שלישי 04 מרץ 2008
שלמה חסיד

נבחרת ישראל האולימפית רשמה הערב (שלישי) ניצחון על נבחרת קפריסין הצעירה 1:2 במשחק ידידות באיצטדיון רמת גן. המשחۧ מול הקבוצה מהאי השכן היווה הכנה לקראת משחקה החשוב של הנבחרת מול מולדובה ב-26 למרץ.

איליה וטיס העלה את האורחת ליתרון בדקה ה-4, שהחזיק 55 דקות, אז דור מלול, בהופעת בכורה קבע 1:1. דובב גבאי קבע את תוצאת המשחק בדקה ה-77.

הנבחרת של גיא לוי המשיכה במומנטום החיובי, לאחר הניצחון 1:2 על צפון אירלנד. ישראל מדורגת במקום השני בבית מספר 9, עם 10 נקודות במאזנה, במסגרת מוקדמות אליפות אירופה שתתקיים בשבדיה ב-2009. 

מחצית ראשונה:

בדקה ה-4, איליה וטיס העלה את קפריסין ליתרון מוקדם. וטיס ניצל אי הבנה בהגנת הנבחרת, כששי מימון החזיר כדור אחורה ללויטה, חדר לרחבה ומקרוב גלגל לפינה הימנית של לויטה.

בדקה ה-10, טעות נוספת בהגנת ישראל הביאה את הקפריסߐים לאותו מצב בדיוק מול לויטה, אך הפעם השוער הגיב מהר וקלט את הכדור.

בדקה ה-24, איתי שכטר הקשית כדור מכ-16 מטרים, אך השוער הקפריסאי הדף. 

בדקה ה-34, עומר פרץ מצא את יובל אבידור ברחבה, אך̠חלוצה של קרית שמונה נגח מקרוב החוצה.

מחצית שניה:

בדקה ה-59, דור מלול קבע 1:1. כדור קרן שהרים ביברס נאתכו עבר בין ידיו של השוער, ומלול דחק מקרוב פנימה במשחק הבכורה שלו בנבחרת.

בדקה ה-77, דובב גבאי העלה את נבחרת ישראל ל- 1:2. עידן סרור הגביה לרחבה, הגנת קפריסין הרחיקה לא טוב ודובב גבאי, שנכנס לשחק בדקה ה-60, השלים את המהפך מקרוב.


הרכב נבחרת ישראל: אוהד לויטה (איתמר ניצן 46'ĩ, יובל שפונגין (שמואל קוזוקין 63'), רמי דואני, שי מימון, אורי שטרית, אושרי ראש (בירם כיאל 46'), ביברס נאתכו, דור מלול (עידן סרור 60'), איתי שכטר (דובב גבאי 60'), יובל אבידור ועומר פרץ (חן עזריאל 46').

תגובות

טלספורט בפייסבוק