6

שוב סינדרום הרבע הרביעי

מכבי ת"א כבר הוליכה ב-13 נקודות יתרון מול אולימפיאקוס ושלטה לגמרי ב-3 רבעים, אך שחב שמטה את היתרון ברבע הרביעי והפסידה 87:82, כשנדמה שהראש שלה כבר היה במשחק מול ריאל מדריד בשבוע הבא

יום חמישי 06 מרץ 2008
מערכת TELESPORT
יו לפסק זמן, כשעל לוח התוצאות 69:73 למכבי, 6:14 דק' לסיום המשחק. עם החזרה מפסק הזמן, וויל ביינום הגדיל את היתרון מקו העונשין כשדייק בשתי הזריקות לאחר עבירה שבוצעה עליו.

בלקני קלע שלשה בדרך לפיגור מינימלי של קבוצתו- 72:75 בלבד. שני איבודי כדור רצופים של המארחים, אפשרו לאורחים להוריד את ההפרש לנקודה אחת בלבד, והובילו לפסק זמן נוסף של שרף.

3:50 דק' לסיום המשחק, שיוויון 75:75. וויצ'יץ' קלע אחת והחטיא את השניה מקו העߕנשין, לאחר עבירה שבוצעה עליו, והעניק נקודת יתרון למכבי. מהלך של סל ועבירה של היוונים החזירה להם את היתרון, 77:76.

ניקולה החטיא שוב מהצבע, אך לקח את הכדור החוזר וסחט עבירה מגריר מתחת לסל. וויצ'יץ' דייק רק באחת מהשתיים וקבע שיוויון, 1:50 לסיום.

המתח נשמר בדקה האחרונה, ו-38 שניות לסיום על לוח התוצאות 84:82, לאחר שתי נקודות של גריר. מכבי יצאה להתקפה, וגארסיה ניסה להפציץ מטווח רחוק מדי והחטיא. עבירה נוספת בוצעה על גריר בכדי לעצור את השעון, אך הוא שוב דייק. 4 יתרון לאורחים, 20 שניות לסיום.

בלות'נטל הלך על זריקה משוגעת, והחמיץ. בסיום- אולימפיאקוס מוציאה ניצחון מיד אליהו.

תגובות

טלספורט בפייסבוק