6

אולי הפעם...מכבי

יום ראשון קרב ובא ואיתו הדרבי התל אביבי בכדורגל, הפועל מול מכבי פרק מס' 3. מה יהיה הפעם? אנו נמליץ לכם על הדרך הבטוחה להצליח בהימורי הווינר השו۠ים של תחילת השבוע.

שבת 08 מרץ 2008
עמית קוולר
כמו תמיד ב telesport אנו נמליץ לכם על הדרך הבטוחה להצליח בהימורי הווינר השונים והמשחק המרכזי בו נתמקד הוא הדרבי התל אביבי בכדורגל.

משחק מס' 45: מכבי ת"א - הפועל ת"א

מכבי ת"א תארח את הפועל ת"א לדרבי האחרון לעונת הכדורגל 2008/2007 את שני הדרבים הקודמים לא רוצים לזכור במכבי עם שני הפסדים 1:0 בראשון ו3:1 בשני בעזרתו האדיבה של פאביו ג'וניור שהביא את הניצחון לאדומים בשני המשחקים.

במכבי מבינים את חשיבות הדרבי לאחר שלא ניצחו עדיין העונה אבל הפעם רוצים להגיע בצורה שקטה למשחק ולא כפייבוריטים לאחר שבפעמים הקודמות הגיעו עם רעש וצילצולים וספגו הפסדים כואבים.
 
בצד האדום של תל אביב השלימו בשבת את ההכנות האחרונוߪ למשחק בעזרתם של כ-200 אוהדים שלא הפסיקו לשיר ולעודד את קבוצתם. 

שתי הקבוצות מתל אביב חלשות מאד העונה אבל בדרבי כמו בדרבי קשה לצפות מראש מה יהיה אבל לאחר שני הפסדים העונה במשחקי הדרבי נראה שלקראת סיום העונה הגיע התור של הצהובים לתת בראש ەלקחת נקודות מהאדומים של גוטמן. ההימור: 1 ביחס: 2.40
 
משחק מס' 38: מכבי ת"א - הפועל חולון

מכבי ת"א שוב חוזרת לליגת ווינר, הליגה הישראלית בכדורסל, כשהיא חבולה מההפסד המביש בבית לאולימפיאקוס וכמו תמיד גם במשחק הזה סבלה מכבי מתסמונת הרבע הרביעי לאחר שלאורך כל שלושת הרבעים הראשונים הובילו במכבי ביתרון דו ספרתי שהגבוה ביותר היה 14 נק', הצליחו להרוס את הכל ברבע הרביעי עם מיעוט של סלי שדה ו11 נק' בלבד בכל הרבע. 

מכבי מגיעה למשחק מול חߕלון לאחר שני הפסדים רצופים אחד לבני השרון בליגה והשני לאולימפיאקוס, וחולון יכולה לנסות ולנצל זאת. השאלה המרכזית היא איזו מכבי ת"א נקבל? האם את זו שדרסה את ריאל מדריד בהיכל או את זו שלא מצליחה לקלוע סל שדה ברבע הרביעי. 

במשחק הראשון בין שתי הקבוצות באולם הפחים בחולון הצליחו החברים מחולון בעזרת הקהל החולוני לנצח את מכבי ב12 נק' הפרש 71:83, אבל הפעם כאשר החולונים מגיעים להיכל, הסיפור ככל הנראה יהיה שונה ומכבי לא תפסיד פעם שלישית ברציפות ועוד ביד נוקיהו. ההימור:1 ביחס: 1.80<Ţr/>
בהצלחה למהמרים....

תגובות

טלספורט בפייסבוק