6

מכבי תצטרך להתעלות

אריאל מקדונלד כוכב מכבי ת"א בעבר ושחקנה של ג'ירונה בהווה התייחס למשחק̠של הצהובים נגד ריאל מדריד ביום חמישי: הסיכויים לטובת ריאל. על מכבי: יכולתי לעזור להם השנה

יום שלישי 11 מרץ 2008
שלמה חסיד

מכבי ת"א מתכוננת להזדמנות האחרונה שלה להיכנס לפיינל פור במשחק בספרד נגד ריאל מדריד. הצהובים חייבים לנצח בבירת ספרד כדי לזכות בראשות הבית ולמנוע מפגש מול צסק"א מוסקבה בשלב הבא.

כוכב העבר של מכבי, אריאל מקדונלנד, שמשמש כיום כקפטן ג'ירונה הספרדית, אמר ל-TELESPORT: "אני מחזיק אצבעות למכבי, אבל ברור לכולם שזו משימה לא פשוטה בכלל. ריאל במקום הראשון בבית ורק לפני יומיים הביסה את מלאגה.

"יש שם טۙרוף להגיע לפיינל פור. מדובר בקבוצה חזקה מאוד, במיוחד בבית. ריאל שיחקה לפני שבועיים בת"א, כך שכולם מכירים אותה. אני חושב שהיא גם תרצה להחזיר למכבי על התבוסה. 

"אני רוצה שמכבי תנצח, אבל ברור לכולם שזה לא יהיה פשוט. מכבי תצטרך להתߢלות. היו לה לאורך ההסטוריה משחקים כאלה שהיא ידעה לנצח בעיקר בגלל רוח הקרב המפורסמת שלה, אבל הסיכויים הם בבירור לטובת ריאל".

מקדונלד התייחס לפרסומים בקיץ על כך שהיה מועמד להצטרף למכבי: "אני בקשר עם אנשי מכבי, אבל לא דובר בשום שלב על חזרה שלי לקבוצה. נכון שאני בן 36, אבל כמו דרק שארפ שמרתי על עצמי ואני חושב שהייתי יכול לעזור למכבי השנה. אני עוקב אחרי מכבי. נשארתי קשור רגשית למקום הזה".

תגובות

טלספורט בפייסבוק