סקירת בית ז': שיוט בלגי ואנגלי

סקירת TELESPORT לבית ז' במונדיאל, שהוא הבית הכי קל להימור. הבלגים האיכותיים צפויים לסיים עם מאזן מושלם, האנגלים יצטרפו אליהם למרות היסטוריה של אסונות. למה? החולשה של פנמה וטוניסיה

יום רביעי 13 יוני 2018
אסף שלו, אסף שלו
בית ז' של גביע העולם נראה כאחד הבתים הקלים ביותר להימור, אך לפני ששמים את הכסף, כדאי מאוד לקרוא את הסקירה של TELESPORT במטרה להבין לעומק עד כמה אנגליה ובלגיה חזקות יותר מפנמה וטוניסיה והאם יש סיכוי למעידות בדרך.

בלגיה היא אחת הנבחרות האיכותיות בעולם, כולל כוכבי על כמו רומלו לוקאקו, אדן הזאר, קווין דה בריינה, טיבו קורטואה ודרייס מרטנס. יש לה שחקנים בכל הקבוצות הגדולות בעולם ואחרי הכשלון ב-2014, בבלגיה יודעים שזוהי ההזדמנות האחרונה של תור הזהב שלה להישג משמעותי.

הנבחרת תסתמך על לוקאקו ודה בריינה מקדימה, אך מאחור נראה שיש מעט קשיים, לאור העובדה שווינסנט קומפאני מעבר לשיא. טובי אלדרווירלד ויאן ורטונחן ינסו לחפות ולתת לחלק ההתקפי המרשים לעשות את שלו. רוברטו מרטינס ינסה לסחוף את נבחרת הכוכבים הזו להצלחות.

אנגליה תגיע מאוכזבת מאוד משני הטורנירים האחרונים. בברזיל היא עפה כבר בשלב הבתים וביורו האחרון היא הודחה על ידי איסלנד בשמינית הגמר. הציפיות כבר לא בשמיים ולמרות כוכבי על והליגה הטובה והעשירה בעולם, באנגליה ישתדלו לשחק כדורגל חיובי ולהפתיע.

קל ובטוח

הארי קיין ודלה אלי מטוטנהאם ינסו לסחוף את הנבחרת בחלק ההתקפי. מרקוס רשפורד וג'סי לינגארד מיונייטד יוסיפו, אך גם העובדה שדני וולבק הגיע לטורניר למרות עונה מזעזעת, אומרת שיש מחסור באיכות בסגל האנגלי. אולי בשל העובדה שמדובר בסגל צעיר ורעב, האנגלים יתעלו על הציפיות.

פנמה תשחק לראשונה בגביע העולם ועשתה זאת בסטייל, אחרי ניצחון ענק על קוסטה ריקה במשחק האחרון. כתוצאה מכך, ארצות הברית נשארה בבית. בפנמה חיים כמיליון איש בלבד ולאור הסגל הלא מוכר וחוסר הניסיון, קשה לראות אותה מפתיעה את הנבחרות היותר מנוסות בבית. לואיס טחאדה הוא המבקיע הבולט של פנמה והוא זה שיצטרך לנצל את המצבים המעטים אליהם תגיע הנבחרת.

טוניסיה תחזור למונדיאל לראשונה אחרי 12 שנים לאחר קמפיין מוקדמות מוצלח מאוד וללא הפסד. הטוניסאים עברו בית שכולל את קונגו, לוב וגינאה וינסו לעלות לראשונה בתולדותיהם לשמינית הגמר, וזאת לאחר שיהיה זה הטורניר החמישי שלהם. הכוכבים של הטוניסאים, שמציגים נבחרת צעירה, הם איימן עבדנור ממארסיי, יוסף מסקאני, החלוץ שינסה להפתיע את היריבות ו-וואהבי חאזרי ששיחק העונה בראן כמושאל מסנדרלנד.

סדר המשחקים:

שני משחקי הפתיחה ייערכו באותו יום, ה-18.6, בהם בלגיה לא צפויה להתקשות כלל מול פנמה ואנגליה, אם לא תפתיע לרעה שוב בטורניר גדול, אמורה לנצח את הטוניסאים. במחזור לאחר מכן, בלגיה אמורה להבטיח עליה מול טוניסיה (23.6) ואנגליה אמורה לחגוג על פנמה החלשה.

סדר המשחקים גורם לכך שיש סיכוי טוב שאנגליה ובלגיה יעלו עוד לפני המחזור האחרון ויאבקו על המקום הראשון ב-28.6. לבלגיה יש את כל הכלים לסיים פה ראשונים, לבטח אם אנגליה תאבד נקודות ותיקו יספיק לבלגים. המשחק בין פנמה לטוניסיה יהיה על הכבוד בלבד. טוניסיה איכותית יותר ותשאיר את הפנמים ללא נקודות.

ההימור שלנו:

הבית הכי קל להימור, אפילו יותר מבית ב'. בלגיה עם מאזן מושלם, אנגליה מדדה מאחוריה אל עבר השמינית.

תגובות

טלספורט בפייסבוק

a