לשמור על יציבות

בריידבליק החלה טובה את העונה אך לאחרונה לא מצליחה לחבר שני משחקים טובים. במחזור הזה היא תארח את פילקיר שחזרה לעצמה אחרי שבועיים רעים. מי תנצח?

יום רביעי 13 יוני 2018
מערכת TELESPORT
המלצת ווינר למשחק 144 בטופס בין בריידבליק לפילקיר במסגרת המחזור ה-9 בליגה הפינית העליונה. המשחק ניתן להימור סינגל וייערך באצטדיון העירוני בקופבאגור. (שעת סגירה 22:14)

בריידבליק מדורגת במקום השני בטבלה עם 14 נקודות, פיגור נקודה מהמוליכה ואלור. היא מגיעה למשחק הזה לאחר שני ניצחונות בשלושת המשחקים האחרונים שלה. היא תפגוש את המדורגת ראשונה בגומלין הגביע בעוד שבוע וחצי זאת אחרי שהפסידה לה 2:1 בליגה רק לפני חודש. הקבוצה אמנם הפסידה בביתה את משחקה האחרון אך לפני כן רשמה שבעה משחקי בית רצופים ללא הפסד (בחמישה מהם ניצחה).

יריבתה במשחק הזה תהיה פילקיר אשר מדורגת במקום השישי בטבלה עם 11 נקודות. היא מגיעה למשחק הזה לאחר ניצחון 0:2 על קפלאביק זאת אחרי שני הפסדי חוץ רצופים מול גרינדאביק (מקום 3) וסטיארנן (מקום 4). פילקיר חלשה בחוץ כאשר הרצף שלה שם עומד על שישה הפסדים בשבעה משחקים.

הפעם האחרונה שהקבוצות נפגשו הייתה במאי שנה שעברה אז פילקיר ניצחה בביתה 0:1 בגביע. קודם לכן בריידבליק ניצחה אותה בחוץ 1:2 וסיימה איתה בתיקו ביתי בעונת 2016.

למרות שהמארחת לא ניצחה את פילקיר בשש הפעמים האחרונות שהיא אירחה אותה, אנחנו נלך איתה במקרה הזה. בריידבליק עדיפה ותיקח כאן שלוש נקודות.

ההימור שלנו 1 ביחס של 1.65.

תגובות

טלספורט בפייסבוק

a