חלק א'

המשחק הראשון בגמר הפלייאוף הספרדי בליגת המשנה בספרד מפגיש את נומאנסיה אל מול ויאדוליד. שתי הקבוצות ינסו להגיע עם מקדמה טובה לגומלין ביום שבת. איך זה יגמר?

יום רביעי 13 יוני 2018
מערכת TELESPORT
המלצת ווינר למשחק 101 בטופס בין נומאנסיה לויאדוילד במסגרת המשחק הראשון בפלייאוף העלייה לליגה העליונה בספרד. המשחק ניתן להימור סינגל וייערך באצטדיון לוס פאחריטוס. (שעת סגירה 21:29)

נומאנסיה הדיחה את סראגוסה בחצי הגמר עם 2:3 בסיכום שני המשחקים. את העונה הסדירה סיימה הקבוצה במקום השישי עם 65 נקודות והשתחלה לפלייאוף רק בזכות הפרש שערים טוב יותר מזה של אוביידו השביעית. הקבוצה השיגה העונה בבית מאזן של חמישה עשר ניצחונות, שתי תוצאות תיקו וארבעה הפסדים.

יריבתה במשחק הזה תהיה ויאדוליד אשר גברה בקלות על ספורטינג גיחון עם 2:5 בסיכום שני המשחקים. את הליגה הסדירה היא סיימה במקום החמישי עם 67 נקודות. הקבוצה השיגה בחוץ חמישה ניצחונות בלבד לצד תשעה הפסדים במהלך העונה.

השתיים נפגשו העונה פעמיים ובשני המקרים קבוצת החוץ ניצחה. נומאנסיה עשתה זאת עם 2:3 במשחק הראשון אך לאחר הפסידה בביתה 1:0 בסיבוב השני.

ויאדוליד לא קבוצת חוץ גדולה העונה והיא תתקשה מאוד במשחק הזה. היא אמנם עדיפה במקצת על היריבה שלה וגם נמצאת בכושר יותר טוב (שישה ניצחונות בשבעת המשחקים האחרונים) אך תוצאת תיקו בהחלט יכולה לספק אותה. נומאנסיה תסתפק בזה ותנסה להפתיע במשחק הגומלין.

ההימור שלנו X ביחס של 2.55.

תגובות

טלספורט בפייסבוק

a