זמן כסף

רגע האמת של פלארמו ופרוסינונה הגיע. שתי הקבוצות נלחמות על הכרטיס האחרון לסרייה אה ואנחנו מתמקדים במפגש הראשון מבין שתיים. האם המארחת מסיציליה תשיג את המטרה?

יום רביעי 13 יוני 2018
מערכת TELESPORT
המלצת ווינר למשחק 94 בטופס בין פאלרמו לפרוסינונה במסגרת המשחק הראשון בפלייאוף העלייה לליגה העליונה באיטליה. המשחק ניתן להימור סינגל וייערך באצטדיון רנזו ברברה. (שעת סגירה 21:29)

פאלרמו הדיחה בחצי הגמר את ונציה אחרי 1:2 בסיכום שני המשחקים. את הליגה הסדירה היא סיימה במקום הרביעי עם 71 נקודות, מרחק נקודה בודדה מהכרטיס האוטומטי לסרייה אה. מאזן הבית של הקבוצה העונה עמד על אחד עשר ניצחונות לצד שלושה הפסדים בלבד. יריבתה במשחק הזה תהיה פרוסינונה שהעפילה לגמר הזה אחרי תיקו 1:1 בשני המפגשים מולה. זה הספיק לה בשביל להעפיל עקב העובדה שהיא סיימה מעליה בטבלה (מקום 3) בו לא העפילה לליגה העליונה רק בגלל הפרש שערים נחות. הקבוצה השיגה העונה שבעה ניצחונות חוץ לצד שישה הפסדים. השתיים נפגשו העונה פעמיים במשחקים בעלי פן הגנתי במיוחד. המשחק הראשון בפרוסינונה הסתיים בתיקו ללא שערים כשהמשחק השני הסתיים עם 0:1 קטן לפאלרמו. הקבוצה מסיציליה ניצחה את פרוסינונה בשלושה מארבעת המפגשים האחרונים בין השתיים. הרבה הבדלים לא יהיה ניתן למצוא בין שתי הקבוצות. מה שכן יכול להכריע את הכף במשחק הזה הוא יתרון הביתיות של פלארמו. הקבוצה בורוד תנסה להשיג מקדמה טובה לגומלין ואנחנו מאמינים שהיא תנצח את המשחק הזה בסופו של דבר. ההימור שלנו 1 ביחס של 1.85.

תגובות

טלספורט בפייסבוק

a