6

גבירותי יש גביע

יום חג לכבורסל הנשים בישראל, חצי גמר גביע המדינה. אנו נתמקד בשני חצאי הגמר: רמה"ש מול רמת חן, רמלה מול אשדוד ונמליץ לכם על הדרך הבטוחה להצליח בהימורי הווינר של יום שני.

יום ראשון 16 מרץ 2008
עמית קוולר
כמו תמיד אנו ב TELESPORT נמליץ לכם על הדרך הבטוחה ביותר להצליח בהימורי הווינר השוӠים, הפעם אנו מתמקדים בחצי גמר גביע המדינה לנשים: רמה"ש מול רמת חן ורמלה מול אשדוד.

משחק מס' 67: רמה"ש - רמת חן 

רמת השרון ורמת חן יפגשו מחר (שני) למשחק חצי גמר גביע המדינה בכדורסל, רמת חן לא ניצחה את רמת השרון בשום משחק קריטי, לעומתה השחקניות של אורנה אוסטפלד עם ריצה של 7 נצחונות רצופים בחצאי הגמר של גביע המדינה.

אנו רגילים לקבל בתקופה האחרונה משחקים צמודים מאד בליגת הכדורסל לנשים בין ארבעת הקבוצות הבחירות בליגה, במקרה כזה, רמת חן Ӟובילה את הליגה בכמות המשחקים הצמודים, 11 מתוך 20 משחקיה הסתיימו בהפרשים נמוכים, ויש לה שמונה ניצחונות.

רמה"ש לא רחוקה ממנה עם מאזן מרשים של 1:5, אחד מהם על רמת חן. כמו שאמרנו יש כאן פוטנציאל גדול למשחק צמוד, ההימור שלנו הוא ניצחון של אלקטרה רמה"ש וזאת מפני שרמת חן היא הקבוצה הגרועה ביותר מקו העונשין בליגה ונותנת בממוצע 10 נקודות מתנה לקבוצה שנגדה. ההימור: 1 ביחס: 1.8

משחק מס' 72: רמלה - אשדוד

אשדוד מגיעה למשחק כאשר אין לה מה להפסיד ואת ۔עונה שלה מבחינת הליגה היא כבר סיימה, ברמלה מגיעים למשחק לאחר ההפסד בחצי גמר גביע אירופה לבי.סי. מוסקבה. קהל רב אמור להגיע למשחק כמו בכל משחק של רמלה, אוהדי הקבוצה מקווים שההפסד בחצי הגמר לא ישפיע על השחקניות בחצי גמר גביע המדינה.

אשדוד פתחה אߪ העונה טוב עם שני נצחונות על רמה"ש אבל לאחר מכן הגיעו תבוסות כואבות לרמלה ורמת חן שגמרו לקבוצה את העונה וחיסלו את הסיכוי להגיע לפיינל פור בליגה.

רמלה ניצחה את כל שלושת המפגשים שלה מול אשדוד העונה וזה מה שמדאיג מבחינת קבוצתו של אלי רבי, בӧבוצה מפחדים מרצון של אשדוד לנקום את כל ההפסדים במשחק הכלכך חשוב הזה. למרות כל החששות של רבי וקבוצתו, ההימור שלנו הוא ניצחון של רמלה שיסדר מפגש ענק בגמר, רמלה מול רמה"ש. ההימור: 1 ביחס: 1.8

תגובות

טלספורט בפייסבוק