אלופת אירופה הודחה

שארונס יאסקיביצ'יוס קלע 20 נקודות, אבל פנאתייניקוס הפסידה 82:73 לפרטיזן בלגרד וסיימה את דרכה ביורוליג. ריטאס הפסידה לאריס וגם כן הודחה. ברבע הגמר: סיינה - פנרבחצ'ה-אולקר, טאו - פרטיזן

יום רביעי 19 מרץ 2008
מערכת TELESPORT

סנסציה ענקית נרשמה הערב (רביעי) עם הדחתה של אלופת אירופה, פנאתינייקוס, מהיורוליג.

פאו, שבשנה שעברה זכתה ביורוליג וגם העונה נחשבה לאחת הפייבוריטיות הגדולות לזכות בתואר, המשיכה את היכולת המאכזבת עם הפסד בבלגרד לפרטיזן 82:73. בעקבות ההפסד פאו סיימה שלישית ולא עולה לשלב רבע הגמר. פרטיזן סיימה שנייה. 

מילט פאלאסיו סייםĠעם 24 נקודות לזכות פרטיזן. אצל פאו שארונס יאסיקיביצ'יוס נתן את אחד ממשחקיו הטובים ביותר העונה עם 20 נקודות שלא עזרו לירוקים מאתונה.

סיינה סיימה ראשונה את בית 5 עם ניצחון קל 67:80 על אפס פילזן של דיוויד בלאט שכבר איבדה סיכוי להעפיל. רומיין סאטە הוליך את סיינה עם 24 נקודות. אנדרה הטסון קלע 16 נקודות לפילזן.

סיינה תפגוש בשלב רבע הגמר את פנרבחצ'ה-אולקר שהביסה את טאו ויטוריה 59:75. ווילי סולומון הוליך את הטורקים עם 28 נקודות. טיאגו ספליטר קלע 21 נקודות לטאו שכבר הבטיחה את עלייתה ותפגושĠאת פרטיזן.

ריטאס וילנה הליטאית היתה צריכה לנצח כדי לעלות, אבל כשלה במשימתה עם הפסד ביוון 83:74 לאריס סלוניקי שכבר איבדה כל סיכוי להעפיל. ג'רמייה מייסי קלע 28 נקודות לאריס

תגובות

8

טלספורט בפייסבוק