לפתוח בסערה

רוג'ר פדרר, אלוף ווימבלדון בשנה שעברה, יפתח את הטורניר השנה מול דושאן לאיוביץ', שמדורג 58 בעולם. פדרר התקשה לפרקים אשתקד מול אותו לאיוביץ', וינסה לדלג מעליו ביתר קלות הפעם

יום שני 02 יולי 2018
מערכת TELESPORT
המלצת טניס למשחק מספר 20 בטופס בין רוג'ר פדרר לבין דושאן לאיוביץ' במסגרת טורניר ווימבלדון. השווייצרי, אלוף השנה שעברה, יפתח את משחקי הטורניר במשחק מול דושאן לאיוביץ', שזוכה ליתרון של 8.5 משחקונים בהימור.

השוויצרי, המדורג שני בעולם, יפגוש את לאיוביץ' הסרבי שמדורג 58 בעולם למשחק שיכול להיות מוקש עבורו. פדרר, שמועמד ברור לזכות בווימבלדון גם השנה, ינסה לסיים את הסיפור מהר כדי לשמור כוחות לשלבים הבאים, אבל פשוט זה בטח שלא יהיה.

השניים נפגשו בשנה שעברה בווימבלדון. פדרר התקשה וניצח את המערכה הראשונה רק בשובר שיוויון, אך כי ההמשך היה קל יותר עבורו והוא דילג לשלב הבא. השנה לאיוביץ' בכושר לא טוב, כשההפסיד בשבוע שעבר לניקולוז באסיאשווילי הגיאורגי שמדורג 74 בעולם במשחק השני של לאיוביץ' העונה על דשא.

פדרר מגיע אחרי הפסד בגמר טורניר האלה לבורנה צ'וריץ' שמדורג 20 בעולם, אך הוא יודע שכל הלחץ עליו, הוא מגיע עם המון ניסיון, אך מרוכז מאוד, ונראה כי ישתדל שלא להיקלע לבעיה באף מערכה.

ההימור שלנו: פדרר ינצח במעל 8.5 משחקונים.

המלצות נוספות ניתן לקבל באתר ובאפליקציה של TELESPORT.

תגובות

טלספורט בפייסבוק