ימשיך לדהור?

לאחר שניצח בקלות את דודי סלע, רפאל נדאל יפגוש במכשול גבוה יותר בדמות מיכאל קוקושקין, שמדורג במקום ה-77 בעולם. האם הרוסי ינצל את חוסר החדות של הספרדי כדי לעמוד בליין?

יום חמישי 05 יולי 2018
מערכת TELESPORT
המלצה למשחק מספר 9 בטופס בין מיכאל קוקושקין הרוסי לבין רפאל נדאל במסגרת הסיבוב השני של טורניר ווימבלדון. קוקושקין זוכה ליתרון של 8.5 משחקונים במשחק שניתן להימור סינגל.

קוקושקין, שמדורג במקום ה-77 בעולםף צפוי להפסיד לספרדי שמועמד לזכות בטורניר (מיד לאחר האלוף המכהן רוג'ר פדרר) ובוודאי להגיע עד שלבי הסיום. נדאל מדורג היום ראשון בעולם ושני בטורניר.​קוקושקין ניצח בסיבוב הראשון את פוספיסיל הקנדי (97 בעולם) בארבע מערכות. נדאל הביס ללא רחם את דודי סלע בשלוש מערכות.

נדאל לא שיחק השנה בטורניר רשמי על דשא עד ווימבלדון ונגד סלע החלש לא התקשה. קוקושקין הרשים בטורניר איסטברון בשבוע שעבר והגיע עד חצי הגמר לאחר שכשל לפני כן בטורניר לונדון.

​קוקושקין ונדאל נפגשו בעבר שלוש פעמים ובכל הפעמים ניצח נדאל. הפעם האחרונה הייתה לפני ארבע שנים בווימבלדון, אז הפסיד נדאל מערכה בשובר שיוויון וניצח שלוש מערכות בתוצאה 1:6.

נדאל לא בשיאו על דשא למרות שסלע היה מאוד חלש במשחק ביניהם, הספרדי ביצע כמה טעויות ונראה לא חד. נראה שנגד קוקושקין יהיה לו קשה, מה שמצביע על כך שהרוסי יכול לעמוד בליין הגבוה יחסית.

אנו מאמינים שהימור של קוקושקין 8.5+ משחקונים, הוא הימור טוב.

המלצות נוספות ניתן לקבל באתר ובאפליקציה של TELESPORT.

תגובות

טלספורט בפייסבוק