הגמר האמיתי?

רבים מאמינים שמנצחת חצי הגמר הראשון של המונדיאל תהיה זו שתניף גם את הגביע. האם צרפת תחלוף על פני בלגיה ותעשה צעד משמעותי בדרך לזכייה?

יום שלישי 10 יולי 2018
מערכת TELESPORT
המלצת ווינר למשחק 217 בטופס בין צרפת לבלגיה במסגרת חצי גמר מונדיאל 2018. המשחק ניתן להימור סינגל וייערך באצטדיון סנקט פטרסבורג. (שעת סגירה 20:59)

נבחרת צרפת מגיעה לשלב חצי הגמר אחרי שחלפה על פני אורוגוואי ביום שישי. במשחק טוב שלה היא הצליחה לנצח 0:2 משערים של רפאל וראן ואנטואן גרזימן כאשר כמעט ולא עמדה למבחן מול ההתקפה שמנגד. בשמינית הגמר היא הדיחה את ארגנטינה במשחק לא רגיל בו ניצחה 3:4 עם צמד של קיליאן אמבפה. לנער הצעיר יש כבר שלושה שערים בטורניר ואם בלגיה תיחשף מאחור הוא בהחלט יוכל לעשות לא מעט צרות בערב הזה. את שלב הבתים סיימה הנבחרת של דידיה דשאן במקום הראשון כשניצחה את אוסטרליה ופרו (1:2 ו-0:1 בהתאמה) ובמחזור הנעילה סיימה בתיקו מאופס עם דנמרק. בלייז מטווידי נמצא בספק למשחק אך כל שאר שחקני ההרכב הראשון כשירים.

יריבתה במשחק הזה תהיה בלגיה שהיא היחידה אשר מחזיקה במאזן מושלם בטורניר עד כה. היא כבשה ארבעה עשר שערים בחמשת משחקיה וספגה חמישה. ברבע הגמר היא הפתיעה כאשר הדיחה את ברזיל החזקה עם 1:2 נהדר. קודם לכן, בשמינית הגמר, היא נזקקה למהפך ושער בשנייה האחרונה של תוספת הזמן בשביל לנצח את יפן 2:3. את שלב הבתים החבורה של רוברטו מרטינז סיימה במקום הראשון עם ניצחונות על פנמה, טוניסיה ואנגליה. תומא מונייה ייעדר ויחסר בעמדת המגן\קשר השאמלי כאשר נאסר צ'אדלי אמור לתפוס את מקומו.

המפגש האחרון בין הנבחרות היה בסטאד דה פראנס ביוני 2015. במשחק הידידות הזה בלגיה גברה על צרפת 3:4 כאשר שני המפגשים קודם לכן הסתיימו ללא שערים. בסך הכול רשמה צרפת ניצחון בודד בחמשת המפגשים האחרונים שלה עם הבלגים. למרות הנתונים הללו, אנחנו מאמינים שצרפת טובה יותר מבלגיה בפרק הזמן הנוכחי. הבלגים לא צפויים לשנות את המערך שלהם ואם הם אכן יפתחו עם שלושה בלמים תהיה לצרפתים הזדמנות לעקוץ במתפרצות כמה וכמה פעמים. הבלגים אוהבים לתקוף אך הם יצטרכו לנקוט במשנה זהירות בחצי הגמר הזה. 1:2 צמוד יעשה את העבודה עבור הצרפתים ואנחנו נלך עם זה.

ההימור שלנו 1 ביחס של 2.35.

תגובות

טלספורט בפייסבוק