קרב נפלא

קרואטיה לגמר הראשון שלה או אנגליה בדרך לזכייה אחרי 52 שנה? חצי הגמר השני של המונדיאל יפגיש שתי נבחרות עם היסטוריה משותפת לא קטנה. מי תנצח?

יום רביעי 11 יולי 2018
מערכת TELESPORT
המלצת ווינר למשחק 206 בטופס בין קרואטיה לאנגליה במסגרת חצי גמר מונדיאל 2018. המשחק ניתן להימור סינגל וייערך באצטדיון לוז'ניקי. (שעת סגירה 20:59)

קרואטיה הייתה לאחת הקבוצות הטובות ביותר שראינו בשלב הבתים. היא סיימה אותו במקום הראשון עם מאזן מושלם כאשר גברה בקלות על ניגריה (0:2), ארגנטינה (0:3) ואיסלנד (1:2 בהרכב משני). דווקא בשלבי ההכרעה היא גילתה יכולת פחות טובה והתקשתה. בשמינית הגמר נזקקה לבעיטות הכרעה מאחד עשר מטרים מול דנמרק בדיוק כפי שקרה לה ברבע הגמר עם רוסיה. למזלה, דניאל סובאשיץ שוערה המעולה היה האיש העיקרי שעמד בלחץ והצליח להציל את נבחרתו כמה וכמה פעמים. לקרואטים סגל רחב וטוב אך ההגנה שלה לא הייתה במיטבה בשלושת משחקיה האחרונים.

יריבתה במשחק הזה תהיה אנגליה שתגיע למשחק עם דחיפה אדירה הן של הקהל והן מורלית. הנבחרת של גארת' סאות'גייט דילגה די בקלות מעל שבדיה ברבע הגמר עם 0:2 נפלא. קודם לכן היא ספגה מקולומביה בתוספת הזמן והייתה צריכה להיגרר לפנדלים בשביל להעפיל אל שמונה האחרונות. את שלב הבתים סיימה במקום השני עם 6 נקודות אחרי שניצחה את פנמה וטוניסיה. הארי קיין, חלוצה של טוטנהאם, הספיק לכבוש כבר שישה שערים למרות שלא המשיך את הרצף מול שבדיה ביום שבת.

משנת 2003 נפגשו שתי הנבחרות שש פעמים. כל המשחקים הוכרעו כאשר נבחרת שלושת האריות הצליחה לנצח את הקרואטים ארבע פעמים. שתי הפעמים האחרונות היו במוקדמות מונדיאל 2010 אז האנגלים הביסו פעמיים - 1:4 בחוץ ו- 1:5 בבית.

שתי הנבחרות חזקות ויהיה לנו משחק די צמוד. אנגליה מצטיירת כנבחרת הממושמעת ביותר בטורניר מבחינה טקטית והיה אפשר לראות זאת לכל אורך המשחקים שלה. הנעת הכדור שלה סבלנית וניצול המצבים הנייחים שלה הוא כלי מרכזי בכיבוש שערים. קרואטיה תנסה לשחק אגרסיבי כמו שהיא יודעת ולתפוס את ההגנה האנגלית במערומיה. אנחנו נוטים ללכת כאן עם הנבחרת מהאי הבריטי שתנצח בתום 90 דקות ותמשיך איתנו אל הגמר הגדול.

ההימור שלנו 2 ביחס של 2.20.

תגובות

טלספורט בפייסבוק