מסע חדש

הפועל באר שבע מתחילה את הניסיון השלישי שלה ברציפות להעפיל לשלב הבתים של ליגת האלופות. יריבתה בסיבוב הראשון תהיה פלורה טאלין האסטונית. איך יסתיים משחק החוץ הזה?

יום שלישי 10 יולי 2018
מערכת TELESPORT
המלצת ווינר למשחק 166 בטופס בין פלורה טאלין להפועל באר שבע במסגרת המשחק הראשון בסיבוב המוקדמות הראשון של ליגת האלופות. המשחק ניתן להימור סינגל וייערך בלה קוק ארנה. (שעת סגירה 18:29)

הפועל באר שבע, אלופת ישראל, מגיעה למשחק הראשון הרשמי שלה לעונת המשחקים החדשה אחרי מספר משחקי הכנה מעניינים. בראשון היא ניצחה 0:1 את קורונה קיילצה וכעבור שלושה ימים הפסידה ללך פוזנן. במשחקה האחרון סיימה בתיקו מול פוגון שזצ'צין ונראה שלברק בכר יש עוד הרבה עבודה בהמשך הדרך. לפני מספר ימים חתם בקבוצה הבלם של נאנסי בן ה-30, ז'וליאן סטו, שלא צפוי לקבל עדיין דקות. עוד שחקנים שהגיעו בקיץ הזה הם השוער יאניס אנסטיס מא.א.ק אתונה כאשר וובה בראון ואמיר חלאילה חזרו בינתיים לקבוצה מהשאלה. איזק קוואנקה לא ימשיך במועדון לעונה נוספת.

יריבתה במשחק הזה תהיה פלורה טאלין אשר מדורגת במקום השני בליגה האסטונית. הקבוצה החביבה הזאת רחוקה רק שתי נקודות ממוליכה הטבלה כאשר הליגה הזאת נמצאת כבר בעיצומה ואחרי 18 מחזורים. מאזן הבית שלה שם עומד על שישה ניצחונות ושלושה תוצאות תיקו, עדיין ללא הפסד. היא מגיעה למשחק הזה לאחר שלושה משחקים שלא במסגרת הליגה. היא ניצחה קבוצה חובבניות במסגרת הסיבובים הראשונים של הגביע (0:13 ו-0:16) כאשר בין לבין הפסידה 1:0 לא.י.ק סולנה השבדית במשחק אימון. הזר היחיד והבולט שלה בסגל הוא זקראיה בגלארשווילי הגיאורגי שכבש העונה 17 שערי ליגה.

אין ספק שגם בהרכב ללא זרים, כפי שברק בכר מתכנן, הפועל באר שבע אמורה לחזור הביתה עם ניצחון. פלורה טאלין לא מספיק חזקה בשביל לאיים עליה ואנחנו נלך כאן עם הנציגה שלנו.

ההימור שלנו 2 ביחס של 1.25.

תגובות

טלספורט בפייסבוק