כל סקנדינבי

משחק מעניין במיוחד כבר בשלב הראשון של מוקדמות ליגת האלופות. האלופות של איסלנד ונורבגיה נפגשות כאשר ואלור תנסה להפתיע את רוזנבורג. איך זה יגמר?

יום רביעי 11 יולי 2018
מערכת TELESPORT
המלצת ווינר למשחק 166 בטופס בין ואלור לרוזנבורג במסגרת המשחק הראשון בסיבוב המוקדמות הראשון של ליגת האלופות. המשחק ניתן להימור סינגל וייערך באצטדון וודאפון. (שעת סגירה 22:59)

ואלור מדורגת במקום השני בליגה האיסלנדית בצוותא עם סטיארנן. היא מגיעה למשחק הזה לאחר תיקו חוץ 1:1 עם קיי.אר כאשר קודם לכן גברה בליגה על האחרונה בטבלה. הביקור האחרון שלה במוקדמות ליגת האלופות היה בדיוק לפני עשור, אז היא פגשה את באטה בוריסוב והפסידה לה בצמד משחקים 2:0 בחוץ ו-1:0 בבית. השחקן הבולט בסגל שלה הוא פטריק פדרסן שחזר אליה אחרי הפסקה של שנתיים בנורבגיה. במאזנו העונה שמונה שערים בכל המסגרות. במגרשה הביתי הקבוצה הפסידה את משחקה האחרון במסגרת הגביע, זאת אחרי 15 משחקים רצופים ללא הפסד לעיני הקהל שלה.

יריבתה במשחק הזה תהיה רוזנבורג אשר מדורגת במקום השני בטבלת הליגה הנורבגית, מרחק שתי נקודות מבראן המוליכה. היא מגיעה למשחק הזה לאחר שלושה ניצחונות ליגה רצופים בהם ספגה שער אחד בלבד. בעונה שעברה הצליחה הקבוצה לעבור בסיבוב הראשון את דונדלק האירית אחרי דרמה גדולה בהארכה אך לאחר מכן לא יכלה על סלטיק והפסידה לה 1:0 בסיכום שני המשחקים. הקבוצה ספגה העונה רק חמישה שערי חוץ בשמונת משחקי הליגה שלה כאשר בחוד שלה אפשר למצוא את ניקלאס בנטנדר הדני בן ה-30 שכבש העונה ארבעה שערי ליגה.

שתי הקבוצות לא נפגשו מעולם ולדעתנו פערי הרמות יעשו כאן את ההבדל. עם כל הכבוד לנבחרת האיסלנדית, הליגה המקומית עדיין לא מתקרבת לרמה שלו. יריבה בדמותה של רוזנבורג אמורה לנצח את שני המשחקים בין הקבוצות.

ההימור שלנו 2 ביחס של 1.25.

תגובות

טלספורט בפייסבוק